Bih-Geto
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bih-Geto

https://bihgeto.forumieren.com
 
HomeHome  TražiTraži  Latest imagesLatest images  RegistracijaRegistracija  LoginLogin  

 

 Zašto se muškarci boje žena?

Go down 
4 posters
AutorPoruka
beca




Broj komentara : 44
Reputation : 0
Points : 0
Registration date : 2008-10-28

Zašto se muškarci boje žena? Empty
KomentarNaslov komentara: Zašto se muškarci boje žena?   Zašto se muškarci boje žena? Icon_minitimeThu Oct 30, 2008 3:50 pm

Kakve su žene kojih se muškarci boje?
Iz iskustva znam da me se muškarci očito boje, a vidim to i kod drugih cura, žena, zanima me iz perspektive muškaraca
zašto je to tako


Znam dosta poznanica super zgodne cure između 30 i 40, obrazovane, uspješne, situirane, lijepe, bave se plesom ili nekim sportom, pa izgledaju desetak godina mlađe, mrak tijelo...ali nemaju muškarce. Kako je to moguće?
Mi žene nikako ne možemo skontati kako funkcionira muški mozak i uz brdo pročitanih knjiga na temu o muškarcima.
Mene su muškarci uvijek pokušali samo slomiti, a vidim da me izbjegava jedan tip na kojem sam zafiksirala pogled.

Hajde dajte što više savjeta, vaša mišljenja su jako vrijedna jer možda poprave našu situaciju
Na vrh Go down
medena
Moderator
Moderator
medena


Broj komentara : 539
Age : 43
Reputation : 0
Points : 0
Registration date : 2008-10-28

Zašto se muškarci boje žena? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Zašto se muškarci boje žena?   Zašto se muškarci boje žena? Icon_minitimeFri Oct 31, 2008 1:25 pm

Moje licno misljenje da se muskarci boje i svoje sjene a ne jedne uspjesne zene.Njih jednostavno uspjesna i lijepa zena plasi jer su svjesni da tu slabo mogu da dominiraju,a to im je bolna tacka i mislim da ih ubija i to sto su zene odavno ravnopravne sa njima sto i dalje ne sluzimo kao masina za radanje djece nego smo sposobne i sposobnije od njih za bilo sto u zivotu
Na vrh Go down
beca




Broj komentara : 44
Reputation : 0
Points : 0
Registration date : 2008-10-28

Zašto se muškarci boje žena? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Zašto se muškarci boje žena?   Zašto se muškarci boje žena? Icon_minitimeFri Oct 31, 2008 2:31 pm

Tako je medena
Na vrh Go down
neeno
Admin
Admin
neeno


Broj komentara : 432
Reputation : 0
Points : 9
Registration date : 2008-10-11

Zašto se muškarci boje žena? Empty
KomentarNaslov komentara: re na temu   Zašto se muškarci boje žena? Icon_minitimeFri Oct 31, 2008 5:45 pm

Becano evo ovako .(Molicu da shvatite i neljutite se , jer ipak je ovo gledano samo ocima jednog muskarca).

Zene su zene prvenstveno .Bar ih ja tako zelim da dozivljavam .Medjutim podosta razlicitih tipova zena kruze ovim nasim svijetom .Navescu ocite primjere nekih tipova .
(Opet napominjem ovo je moje misljenje )
Zene sklone tome da dominiraju
Zene koje vole da su zasticene
Samostalne zene
Ohole zene (te provedu zivot nizasta)


ZENE SKLONE DA DOMINIRAJU

To je tip zena koji je u danasnji vakat dosta rasprostranjen
Jer godine potlacivanja manjka paznje i ljubavi izrodilo je ovaj tip surogat zene koja zeli da je iznad svegas ,ppa tako i iznad muskarca.Mada muski ego kada je povrijedjen (bar kod balkanaca) zna zavrsiti i sa posljedicama po tu zenu .Taj tip zena zadire u sve sfere zivota od kupovine do gradnje kuce . Zeli da se pita o svemu da njena bude zadnja i tako dalje . Medjutim taj tip zena nekonta da to muskarca odbija bas na nacin na koji on gleda svoje kolege muske pocinje da gleda i tu zenu .Zato muski jednostavno zaziru od tog tipa zena ma kako one bile lijepe zgodne.Zagorcavati zivot nekome iz dana u dan je tim zenama normalno jer one i ne kontaju da to rade .




ZENE KOJE VOLE DA SU ZASTICENE

Taj tip nekadasnje zene samo mazulje u principu je pozeljan muskarcu .One kada vole zaista to i pokazuju .Taj tip je rasiren jer zene su ipak zene zeljne ljubavi i paznje , a mnogo ih ima koje nisu emancipirane tako da je karijera za vecinu tih zena strani pojam , Mada u posljednje vrijeme i taj tip je rasiren medju intelektualkama.Sve vise (hvala bogu).Ja licno volim taj tip zene ali u manjim dozama jer bolje ljubav na kasikicu pa da je uvijek interesantna nego odjednom i ubrzo splahne kao balon .



SAMOSTALNE ZENE

Taj tip zena poznajem veoma dobro .Samostalne su po rodjenju.Rodjeni karijeristi .Muske hlace u kuci one nose .Kada su slobodne one zele da zavode i vode kompletnu igru sto samim tim oduzimaju muskarcu njegov identitet kao jaceg spola .One su zaljubljene u sebe i njihovi postupci su nerijetko bolni po muski spol.Nemogu da nadjem zicu puta misli njihovih ,jer ponekad sam ubijedjen da su one spremne da imaju djecu bez muskih da je to moguce ,Narcisoidne i pocesto bezobraznih zelja sto se tice sexualnog zivota .Vise upraznjasvaju domino i sado-mazo metode od normalnog voodjenja ljubavi . To uveliko odbija muski pol koji je da kazem normalnog-konzervativnog shvatanja vodjenja ljubavi .


OHOLE ZENE


Taj tip mi je odvratan .One javno i u svakom momentu diskreditiraju muske .Nema ih veliki broj a i to je za ovu nasu kuglu zemaljsku previse .One 24 sata dnevno mrze musli svijet .I gledaju na svakakav nacin da ih ponize,uniste ,potuku do koljena .Da bi likovale .


Eto becano moje a i ostale zene .Koliko god da je lijepa zena ona treba da ima unutarnju ljepotu .To mi muski osjetimo .Mislim da si skontala zasto te tvoje prijateljice nemaju musarca pored sebe .Mi muski nismo bas toliko blesavi da nam neko soli pamet citav zivot .Vecina od nas vise voli slobodu nego super lijepu zgodnu zenu pored sebe koja ga ,da se ovako izrazim ,hebe u zdrav mozak.

Mozda je ovo malo pregrubo ali misljenje je misljenje
Na vrh Go down
https://bihgeto.forumieren.com
Lady - Fata
stalni clan
stalni clan
Lady - Fata


Broj komentara : 503
Mjesto : Austria
Reputation : 0
Points : 5
Registration date : 2008-10-28

Zašto se muškarci boje žena? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Zašto se muškarci boje žena?   Zašto se muškarci boje žena? Icon_minitimeFri Oct 31, 2008 6:46 pm

Ne hodaj iza mene, možda te neću voditi.
Ne hodaj ispred mene, možda te neću slijediti.
Jednostavno hodaj kraj mene i budi mi prijatelj.
Albert Camus
Na vrh Go down
Sponsored content





Zašto se muškarci boje žena? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Zašto se muškarci boje žena?   Zašto se muškarci boje žena? Icon_minitime

Na vrh Go down
 
Zašto se muškarci boje žena?
Na vrh 
Stranica 1/1
 Similar topics
-
» Zašto su muškarci stvoreni
» Zašto muškarci vole gledati ženama pod suknju?
» Fatina ordinacija i apoteka
» Tukla ga zena
» Zena kao hemijski element

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
Bih-Geto :: Zabava :: Musko cose-
Idi na: