Bih-Geto
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bih-Geto

https://bihgeto.forumieren.com
 
HomeHome  TražiTraži  Latest imagesLatest images  RegistracijaRegistracija  LoginLogin  

 

 eh o svemu ponesto kontam

Go down 
4 posters
AutorPoruka
bebano
Pocetnik
Pocetnik
bebano


Broj komentara : 132
Reputation : 0
Points : 0
Registration date : 2008-10-28

eh o svemu  ponesto kontam Empty
KomentarNaslov komentara: eh o svemu ponesto kontam   eh o svemu  ponesto kontam Icon_minitimeThu Nov 27, 2008 1:55 pm

Duboko vjeruj u ono sto zelis i zapamti izgubljeno je samo ono cega smo se odrekli. U zivotu pozeli samo samo jedno da ne volis izgubljeno i ne izgubis voljeno! VOLI I ONDA KADA
ZBOG TOGA PATIS
NECES SE KAJATI
JER JEDNOM CES DA SHVATIS
DA COVEK NE UMIRE KAD PRESTANE DA DISE
VEC ONDA KAD NEMOZE
DA VOLI VISE eto mili moji o cemu razmisljam momentalno a o cemu vi Question ljubim bebica bebica vas pravo su me emocije uhvatiledanas ili sto bise reko (CRNJAK )
Na vrh Go down
medena
Moderator
Moderator
medena


Broj komentara : 539
Age : 43
Reputation : 0
Points : 0
Registration date : 2008-10-28

eh o svemu  ponesto kontam Empty
KomentarNaslov komentara: Re: eh o svemu ponesto kontam   eh o svemu  ponesto kontam Icon_minitimeThu Nov 27, 2008 2:13 pm

Bebano ista sam ti takva more stvari mi se vrti po glavi ne znam ni ja zasto jednostavno samo lete ali hvala Bogu makar nemam vise ljubavnih dilema barem sam se toga kotarisala znam koga volim i zasto je to tako ali nekad je to tesko dokazati i nekom objasniti da je to tako covjek jednostavno sav 👽 pozeleni od muke.Ali ipak kazem hvala Bogu pa i to ne traje dugo sve bude i prode a dotad ce mo se ja i ti pripiti
Na vrh Go down
neeno
Admin
Admin
neeno


Broj komentara : 432
Reputation : 0
Points : 9
Registration date : 2008-10-11

eh o svemu  ponesto kontam Empty
KomentarNaslov komentara: re   eh o svemu  ponesto kontam Icon_minitimeSun Nov 30, 2008 3:19 pm

Ma sve je super kada je covjek zaljubljen ,voli i bude voljen .Hebeno je kada se covjek u jednom momentu osjeca sam, napusten od svih , nevoljen i kada misli da je beskoristan .E tada dolaze Tantalove muke .Misli ,od kojih najvise crnih se motaju po glavi i rijesenje kao u inat nece da iskoci kao olaksanje .Tada covjeka treba shvatiti i u njegovim postupcima za koje mislim i on sam ne moze da odgovara .Pravi pocesto greske u komunikaciji i ophodnji sa drugim osobama.Sad je 13 i 20 ja pijem kafu i razmisljam o tome .E sto sam od jutros nesto filozofski nastrojen heheheh.Postoji mogucnost da mi se ko danas pokaki na dan ,ali sta cu i to je zivot .Neka ste vi meni zivi i zdravi i Neeno da vam zazeli naljepse jutro ovo ,tj. dan .

Neeno....
Na vrh Go down
https://bihgeto.forumieren.com
Drug




Broj komentara : 22
Reputation : 0
Points : 0
Registration date : 2008-11-22

eh o svemu  ponesto kontam Empty
KomentarNaslov komentara: Re: eh o svemu ponesto kontam   eh o svemu  ponesto kontam Icon_minitimeSun Nov 30, 2008 4:36 pm

Jeste Neeno. Lijepo je kad je covjek zaljuben, voli i bude voljen. Ali je najteze kad ljubav ili osjecaj zaljubljenosti prodje, pa su leptiri u stomaku samo znak za uskoru posjetu wc-u. Zato ja trenutno razmisljam o Alzheimer-u. Izgleda nema samo losih strana. Mislim, svaki dan upoznajes i zaljubljujes se u "novu" osobu i ako je to jedna te ista. Zato si uvijek zaljubljen i nikada nije dosadno.

Ako je to kljuc srece, hmmmmmmmmmmmm.

zvek
Na vrh Go down
neeno
Admin
Admin
neeno


Broj komentara : 432
Reputation : 0
Points : 9
Registration date : 2008-10-11

eh o svemu  ponesto kontam Empty
KomentarNaslov komentara: re   eh o svemu  ponesto kontam Icon_minitimeSun Nov 30, 2008 4:41 pm

Mljado jel hoces reci ono deja vu peace brother
Na vrh Go down
https://bihgeto.forumieren.com
Drug




Broj komentara : 22
Reputation : 0
Points : 0
Registration date : 2008-11-22

eh o svemu  ponesto kontam Empty
KomentarNaslov komentara: Re: eh o svemu ponesto kontam   eh o svemu  ponesto kontam Icon_minitimeSun Nov 30, 2008 4:50 pm

Neeno, ni to nije lose svakako. Ali Alzheimer je jaca deformacija mozga, pa i jaci dozivjaj, hehehee
Na vrh Go down
Sponsored content





eh o svemu  ponesto kontam Empty
KomentarNaslov komentara: Re: eh o svemu ponesto kontam   eh o svemu  ponesto kontam Icon_minitime

Na vrh Go down
 
eh o svemu ponesto kontam
Na vrh 
Stranica 1/1

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
Bih-Geto :: Zabava :: Trenutno razmisljam o .....-
Idi na: