Bih-Geto
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bih-Geto

https://bihgeto.forumieren.com
 
HomeHome  TražiTraži  Latest imagesLatest images  RegistracijaRegistracija  LoginLogin  

 

 KOLIKO VAM JE VAZNA PREDIGRA!!!!

Go down 
4 posters
AutorPoruka
bebano
Pocetnik
Pocetnik
bebano


Broj komentara : 132
Reputation : 0
Points : 0
Registration date : 2008-10-28

KOLIKO  VAM JE  VAZNA  PREDIGRA!!!! Empty
KomentarNaslov komentara: KOLIKO VAM JE VAZNA PREDIGRA!!!!   KOLIKO  VAM JE  VAZNA  PREDIGRA!!!! Icon_minitimeTue Nov 25, 2008 9:27 pm

EH MUSKI DE VAS MALO BEBA ISPITA KOLIKO VAM JE VAZNA PREDIGRA?? lol! [[You must be registered and logged in to see this link.]E SAD OCEKUJETE DA VAM JA SE ODAM E TO CE TE POCEKAT MOMCINE vesel druzina MOGU VAM SAMO REC ROMANTICAR SAM IZUMRLI TAKO DA MI JE PREDIGRA VAZNA :oops: :farao: :farao: JOJ JESAM I JA BEBA SRAM ME BILO 👅 👅 👅 :BUDI :padam od smije BUDITE DOBRI PA PISITE MALO
Na vrh Go down
neeno
Admin
Admin
neeno


Broj komentara : 432
Reputation : 0
Points : 9
Registration date : 2008-10-11

KOLIKO  VAM JE  VAZNA  PREDIGRA!!!! Empty
KomentarNaslov komentara: re   KOLIKO  VAM JE  VAZNA  PREDIGRA!!!! Icon_minitimeTue Nov 25, 2008 9:46 pm

E meni je itekako vazna .Prvo volim poglede u predigri pa lagane dodire , potom slijede njezni poljupci i dodiri od kojih se jezi koza .E onda dolazi oralno .....

Neeno....
Na vrh Go down
https://bihgeto.forumieren.com
Lady - Fata
stalni clan
stalni clan
Lady - Fata


Broj komentara : 503
Mjesto : Austria
Reputation : 0
Points : 5
Registration date : 2008-10-28

KOLIKO  VAM JE  VAZNA  PREDIGRA!!!! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: KOLIKO VAM JE VAZNA PREDIGRA!!!!   KOLIKO  VAM JE  VAZNA  PREDIGRA!!!! Icon_minitimeTue Nov 25, 2008 10:35 pm

Predigra je najvazniji dio u ljubavnom zblizavanju bar za mene. Ceznja , pogledi , dodiri , poljubci zaljubljena tamo gdje mi najvise pase a pase mi od malog noznog prsta nadalje opsaaaaaaaaaa opsaaaaaaaaaa ...a onda mozete predpostaviti ...traje i traje la la la la
a ja pjevam poslije ...hahaha la la la la la la la la
Na vrh Go down
medena
Moderator
Moderator
medena


Broj komentara : 539
Age : 43
Reputation : 0
Points : 0
Registration date : 2008-10-28

KOLIKO  VAM JE  VAZNA  PREDIGRA!!!! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: KOLIKO VAM JE VAZNA PREDIGRA!!!!   KOLIKO  VAM JE  VAZNA  PREDIGRA!!!! Icon_minitimeTue Nov 25, 2008 11:03 pm

E dragi moji i ja da se izjasnim za ovu predigru naravno da je predigra vazna i iskreno nekad zna da bude bolja nego sam cin sjedinjenja.Mada ima slucajeva kada jednostavno nisam za predigru tj kad mi dode zuta minuta pa samo da mi je hm[You must be registered and logged in to see this image.] ma salim se ja naravno da uzivam ko i sav svijet u predigri pa ljudi smo nismo zivotinje :padam od smije
Na vrh Go down
Sponsored content





KOLIKO  VAM JE  VAZNA  PREDIGRA!!!! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: KOLIKO VAM JE VAZNA PREDIGRA!!!!   KOLIKO  VAM JE  VAZNA  PREDIGRA!!!! Icon_minitime

Na vrh Go down
 
KOLIKO VAM JE VAZNA PREDIGRA!!!!
Na vrh 
Stranica 1/1
 Similar topics
-
» Fatina svastara-bujrum
» Kronologije

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
Bih-Geto :: Zabava :: Musko cose-
Idi na: