Bih-Geto
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bih-Geto

https://bihgeto.forumieren.com
 
HomeHome  TražiTraži  Latest imagesLatest images  RegistracijaRegistracija  LoginLogin  

 

 KAKO UBACITI SLIKU

Go down 
4 posters
AutorPoruka
medena
Moderator
Moderator
medena


Broj komentara : 539
Age : 43
Reputation : 0
Points : 0
Registration date : 2008-10-28

KAKO UBACITI SLIKU Empty
KomentarNaslov komentara: KAKO UBACITI SLIKU   KAKO UBACITI SLIKU Icon_minitimeWed Oct 29, 2008 10:45 pm

Ako želite ubaciti sliku morate prvo otvoriti stranicu na kojoj možete pisati,iznad te bjele podloge ili nazovimo ga papira za pisanje, postoje vam ikone ili ovi bjeli kvadratići na kojima imate ucrtane na svakom od njih po jedan pojam ili slikicu.E za ubacivanje slika služe ova dva kvadrata prvi je od njih ovaj koji ima pojam slike drveta i preko te slike postoji jos jedna koja vam izgleda kao disketa kada prinesete miš na tu ikonu pisaće vam HOST AN IMAGE, kada kliknete na ikonu otvoriće se novi prozor na kojem piše UPLOAD YOUR IMAGE ispod čega vam stoji FILE a u nastavku toga piše BROWSE... kada kliknete na tu tipku imate opciju da ubacujete sve slike koje se trenutno nalaze u vašem kompjuteru ,kada izaberete sliku imate opciju kolika želite ta slika da bude to je RESIZE IMAGE, nakon toga kliknete HOST IN i sačekate da odrati takozvani link ili u nasem slucaju odradice 3 linka vi uzimate prvi odozdo ili onaj iznad kojeg piše IMAGE URL. Kliknite na COPI pa zatim taj link kopirajte i otvorite drugu ikonu koja vam se nalazi u nizu na istom mjestu kao i predhodna ona na sebi ima slikicu sa zelenim drvetom,a kad prinesete miš na tu ikonu piše vam IMAGE kliknite na nju i otvoriće se lajsna ili bjela linija u koju u bacujete predhodno kopiran link i kliknete ok.
Nakon toga vaša slika je ubačena ali je vi možete vidjeti samo u linku.Tek nakon slanja ili same provjere što ću objasniti u sledećem postu možete vidjeti kako vaša slika i kompetan tekst izgleda.

Toliko od mene nadam se da ce vam moje objašnjenje pomoći.


medena: komentar modifikovan dana: Sun Nov 02, 2008 10:19 pm; prepravljeno ukupno 1 puta
Na vrh Go down
Lady - Fata
stalni clan
stalni clan
Lady - Fata


Broj komentara : 503
Mjesto : Austria
Reputation : 0
Points : 5
Registration date : 2008-10-28

KAKO UBACITI SLIKU Empty
KomentarNaslov komentara: Re: KAKO UBACITI SLIKU   KAKO UBACITI SLIKU Icon_minitimeThu Oct 30, 2008 1:07 am

Medeno veliki ljubac za tebe i hvala na objasnjenju lol! (oznoji se ) ali se nadam da cu to savladati...
... :D[You must be registered and logged in to see this image.]



P.S. Od mene jedan mali pokloncic za tvoj trud...nadam se da cu uspjeti...
Na vrh Go down
medena
Moderator
Moderator
medena


Broj komentara : 539
Age : 43
Reputation : 0
Points : 0
Registration date : 2008-10-28

KAKO UBACITI SLIKU Empty
KomentarNaslov komentara: Re: KAKO UBACITI SLIKU   KAKO UBACITI SLIKU Icon_minitimeThu Oct 30, 2008 1:18 pm

lady hvala ti na poklonu sličica je prelijepa i drago mi je sto sam uspjela da ti pomognem jeste da je bilo malo znoja ali se očito isplatilo [You must be registered and logged in to see this image.]
Na vrh Go down
Lady - Fata
stalni clan
stalni clan
Lady - Fata


Broj komentara : 503
Mjesto : Austria
Reputation : 0
Points : 5
Registration date : 2008-10-28

KAKO UBACITI SLIKU Empty
KomentarNaslov komentara: Re: KAKO UBACITI SLIKU   KAKO UBACITI SLIKU Icon_minitimeThu Oct 30, 2008 8:05 pm

Medeno moje ja sam to odmah shvatila i uradila ...
ma Ti si cunce moje , hvala ti

Cmokara velika !!!
[You must be registered and logged in to see this image.]
Na vrh Go down
bubi




Broj komentara : 25
Reputation : 0
Points : 0
Registration date : 2008-10-30

KAKO UBACITI SLIKU Empty
KomentarNaslov komentara: eeeeeee fate   KAKO UBACITI SLIKU Icon_minitimeWed Nov 05, 2008 11:08 pm

lako je meni za tebe ti nisi smotana ko ja............. Basketball zesco macevanje ohladi se
Na vrh Go down
neeno
Admin
Admin
neeno


Broj komentara : 432
Reputation : 0
Points : 9
Registration date : 2008-10-11

KAKO UBACITI SLIKU Empty
KomentarNaslov komentara: Upute sa fotografijama kako ubaciti sliku   KAKO UBACITI SLIKU Icon_minitimeThu Nov 06, 2008 3:41 pm

E posto sam malo citao neke stvari o nejasnocama sa kojima se susrecete kao npr. postavljanje slika tj upload .Odlucio sam vam u nekoliko slicica objasniti i tako svima onima kojima do sad nije bilo jasno skontace (garant) otkovo

[You must be registered and logged in to see this image.]

Nadam se da sam vam pojasnio bar sa ovim slicicama kako ide i kako je jednostavno .Puno srece zdravlja i naravno postova zeli vam vas

Neeno....
Na vrh Go down
https://bihgeto.forumieren.com
bubi




Broj komentara : 25
Reputation : 0
Points : 0
Registration date : 2008-10-30

KAKO UBACITI SLIKU Empty
KomentarNaslov komentara: nennooooooooooo   KAKO UBACITI SLIKU Icon_minitimeTue Nov 11, 2008 6:50 pm

NENO dragi dobro si ti ovo objasnio al ja nikako da dodzem do kraja ,kad sam na kraju zaboravim i opet ispocetka ........hihihih nije lako biti smotan peace brother mrkva
Na vrh Go down
neeno
Admin
Admin
neeno


Broj komentara : 432
Reputation : 0
Points : 9
Registration date : 2008-10-11

KAKO UBACITI SLIKU Empty
KomentarNaslov komentara: re   KAKO UBACITI SLIKU Icon_minitimeWed Nov 12, 2008 9:20 am

E smoto neenina pa hoces i video zapis da postavim .Joj joj alaj me sikiras hehehe.Ma neka nama tebe ,ko bi mene nasmijavao zivjeli :padam od smije
Na vrh Go down
https://bihgeto.forumieren.com
Lady - Fata
stalni clan
stalni clan
Lady - Fata


Broj komentara : 503
Mjesto : Austria
Reputation : 0
Points : 5
Registration date : 2008-10-28

KAKO UBACITI SLIKU Empty
KomentarNaslov komentara: Re: KAKO UBACITI SLIKU   KAKO UBACITI SLIKU Icon_minitimeWed Nov 12, 2008 12:56 pm

:geek: Poz Nenooooooooooooooooooooooooooo
Znas moram te obavijestiti da se nemogu vise ubacivati slike na ovaj nacin bar kod mene.
Kad zelim ubaciti sliku pojavi mi se neka stranica

ImageShack i ova zaba me nervira. upucaj Molim te makni zabu i vrati na stari sistem jer ja nemogu forumasiti... la la la la


Jos jednom srdacan pozdrav od tetke i vracam se za koji dan joj a dotad makni zabetinuuuuuuuuuuuuuuu e sto cu te srca
Na vrh Go down
neeno
Admin
Admin
neeno


Broj komentara : 432
Reputation : 0
Points : 9
Registration date : 2008-10-11

KAKO UBACITI SLIKU Empty
KomentarNaslov komentara: Tetkic moj   KAKO UBACITI SLIKU Icon_minitimeWed Nov 12, 2008 6:15 pm

Tetkic moki neeno .Ma nista nisam dirao evo sad sam sve provjerio pa pokusaj ponovo .Nekontam sta bi moglo da bude .A ti pokusaj u svom pc-u firewall da dopustis ovu stranicu moze biti da ti zbog toga ili deaktiviraj popup zabranu mahanje
Na vrh Go down
https://bihgeto.forumieren.com
Sponsored content





KAKO UBACITI SLIKU Empty
KomentarNaslov komentara: Re: KAKO UBACITI SLIKU   KAKO UBACITI SLIKU Icon_minitime

Na vrh Go down
 
KAKO UBACITI SLIKU
Na vrh 
Stranica 1/1
 Similar topics
-
» Kako ubaciti video clip
» Kako se TUŠIRATI kao muškarac:
» Kako se TUŠIRATI kao žena:
» Kako 'ubiti vrijeme' dok ste na wc-u
» KAKO OTVORITI NOVU ILI ODGOVORITI NA VEĆ PONUĐENU TEMU

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
Bih-Geto :: Obavezno procitati za sve clanove :: Upute-
Idi na: