Bih-Geto
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bih-Geto

https://bihgeto.forumieren.com
 
HomeHome  TražiTraži  Latest imagesLatest images  RegistracijaRegistracija  LoginLogin  

 

 ODGOVORI NA PITANJA O KOMPLEKSU I EGOIZMU NASTAVAK TEME OS TRAHU MUSKARACA OD ZENA

Go down 
5 posters
AutorPoruka
skituljko




Broj komentara : 59
Reputation : 0
Points : 0
Registration date : 2008-11-02

ODGOVORI NA PITANJA O KOMPLEKSU I EGOIZMU NASTAVAK TEME OS TRAHU MUSKARACA OD ZENA Empty
KomentarNaslov komentara: ODGOVORI NA PITANJA O KOMPLEKSU I EGOIZMU NASTAVAK TEME OS TRAHU MUSKARACA OD ZENA   ODGOVORI NA PITANJA O KOMPLEKSU I EGOIZMU NASTAVAK TEME OS TRAHU MUSKARACA OD ZENA Icon_minitimeTue Nov 04, 2008 4:33 pm

odgover je prost i jednosrtavan
zato sto zene pogotovu lijepe vole dominirati situacijom.I zato je skoro potvrdjeno pravilo
da lijepe zene imaju skoro uvijek ruzne muskarce
zato sto oni nisu optereceni kompleksom vise vrijednosti.A lijepi muskarci obicno imaju ruzne zene ili manje lijepe zbog egoizma istih.Dakle svi vole da dominijraju u jednoj VEZI.Zbog istog razloga i skoro 70%brakova se raspada.JA SAM RADIO ISTRAZIVANJA NA OKO 500 OSOBA I KOD 375 OSOBA SAM NASAO DA SU ILI ISKOMPLEKSIRANI ILI EGOSTICNI
Na vrh Go down
neeno
Admin
Admin
neeno


Broj komentara : 432
Reputation : 0
Points : 9
Registration date : 2008-10-11

ODGOVORI NA PITANJA O KOMPLEKSU I EGOIZMU NASTAVAK TEME OS TRAHU MUSKARACA OD ZENA Empty
KomentarNaslov komentara: re   ODGOVORI NA PITANJA O KOMPLEKSU I EGOIZMU NASTAVAK TEME OS TRAHU MUSKARACA OD ZENA Icon_minitimeThu Nov 06, 2008 8:48 pm

Skituljak ,slazem se u potpunosti sa tobom.Zene zeljne dokazivanja ,pretjerivanja i dominacije u tome neznaju naci granicu .Stvarno ponekad se plasim tog extremnog razmisljanja kod pojedinki i njihovih djela(nedjela)

Neeno....
Na vrh Go down
https://bihgeto.forumieren.com
Lady - Fata
stalni clan
stalni clan
Lady - Fata


Broj komentara : 503
Mjesto : Austria
Reputation : 0
Points : 5
Registration date : 2008-10-28

ODGOVORI NA PITANJA O KOMPLEKSU I EGOIZMU NASTAVAK TEME OS TRAHU MUSKARACA OD ZENA Empty
KomentarNaslov komentara: Re: ODGOVORI NA PITANJA O KOMPLEKSU I EGOIZMU NASTAVAK TEME OS TRAHU MUSKARACA OD ZENA   ODGOVORI NA PITANJA O KOMPLEKSU I EGOIZMU NASTAVAK TEME OS TRAHU MUSKARACA OD ZENA Icon_minitimeThu Nov 06, 2008 10:13 pm

Ma ako vas ja dohvatim obojicu ! Steta sto se nevidi napismeno kako labam ...
Salim se 50 % a ostatak ne : TKO JE KRIV DA SE ZENSKE TAKO PONASAJU ? Naravno vi muskarci . samar
A isto tako da pojasnim zasto se zene(lijepe, zgodne ) ponasaju egoisticki ; zato sto se boje da muskarac vidi u njima sexualni objekat samo za jednu noc . Momci moji dragi hiljadu puta sam proklela ljepotu i pitala se sta imaju one ruzne djevojke da ih muskarci toliko vole a ja nemam .? Muskarci si zele lijepe djevojke naravno a djevojke misle da ih zele samo iskoristiti zbog sexualne pozude . Mozda cete se sloziti a mozda ne ali ja imam svoje osobno misljenje . Bila sam mlada i jako lijepa , te mnogo patila. Ponekad istina, zene iskoristavaju svoju ljepotu i cak na bezobrazan nacin pokusavaju muskarcu dati do znanja da su ljepotice i ljepse od njih samih , te ih ponizavati i unistavati njihov ego ne razmisljajuci koliko slame imaju u glavi.. E pa zato dragi moji je to tako sto vi sami zelite najljepse , gledate ispod suknje , u grudnjak a u dusu ne stignete zaviriti . Lijepe djevojke se isto tako postaraju , koza im omlitavi , grudi objese a ni vasa mladost nije vjecna . Zato pogledajte najprije u dusu i srce a ne sexualni objekat ili sta ce reci okolina (kako ste sretni jer imate ljepoticu kraj sebe ili cak sta ce misliti vasi prijatelji ili neprijatelji.) Molim vas da se ne ljutite sto sam iskrena , pisem vam samo moje misljenje i iz iskustva koje sam htjela podijeliti s vama.
Mogla bih jos puno pisati ali cekam repliku pa da nastavim dalje. Ja cu vam sigurno pisati najiskrenije jer vas necu zavesti a nisam opasnost ni vasim djevojkama (mnogima bih mogla biti mama) Srdacan pozdrav i selam od vase Lady - Fate !!! srca
Na vrh Go down
medena
Moderator
Moderator
medena


Broj komentara : 539
Age : 43
Reputation : 0
Points : 0
Registration date : 2008-10-28

ODGOVORI NA PITANJA O KOMPLEKSU I EGOIZMU NASTAVAK TEME OS TRAHU MUSKARACA OD ZENA Empty
KomentarNaslov komentara: Re: ODGOVORI NA PITANJA O KOMPLEKSU I EGOIZMU NASTAVAK TEME OS TRAHU MUSKARACA OD ZENA   ODGOVORI NA PITANJA O KOMPLEKSU I EGOIZMU NASTAVAK TEME OS TRAHU MUSKARACA OD ZENA Icon_minitimeFri Nov 07, 2008 1:57 am

lady samo da te obavijestim.Moj neeno kod je citao tvoj post o tome kako se zene ponasaju i ko je kriv za to konstatovao da sam ja upravo takva.Naravno sto i ja sama potvrdujem i toga me nije stid.Jer kao i sto si sama rekla za takvo ponasanje zena dali lijepih ili ne krivi su sami muskarci.Pa kako su posijali nek sad i žanju. cool2
Na vrh Go down
neeno
Admin
Admin
neeno


Broj komentara : 432
Reputation : 0
Points : 9
Registration date : 2008-10-11

ODGOVORI NA PITANJA O KOMPLEKSU I EGOIZMU NASTAVAK TEME OS TRAHU MUSKARACA OD ZENA Empty
KomentarNaslov komentara: replika   ODGOVORI NA PITANJA O KOMPLEKSU I EGOIZMU NASTAVAK TEME OS TRAHU MUSKARACA OD ZENA Icon_minitimeFri Nov 07, 2008 2:00 am

E tetka ima dosta toga sto si utrefila u ovom postu .Ali moram ti skrenuti paznju na nas muske .Tesko je zeni razmisljati muskim mozgom .Mi muski naravno volimo zaviriti i u dekolte i pod suknju .I lijepu djevojku imati ,ali vecina nas koja je to prosla uzme za zenu srednje sivu djevojku .Znate zasto.??? Da im nesoli pamet jer se mi kao momci svega i svasta nakusamo od lijepih djevojaka koje ganjamo .Nama je vazno imati trofeje , jer svaki momak je zesci kako mi to obicno kazemo, sto je vise komada odradio.Oprostite na izrazu ali taj se zargon kod nas muskih koristi kada su ljepotice u pitanju.Lijepe zene su teske ali zaista teske i mi smo spremni sve uciniti da tu ljepotu imamo pod sobom i poslije noga .To ostaje tako i malo je pregrubo ali tako je .Volim zene i postujem sa ove tacke gledista vec zrelog muskaca pocinio sam stvarno puno nedjela sto se tice skalpiranja .Ali sad je kasno jedino se ponekad prisjetim svih tih likova i ponekad mi je bas milo oko srca sta sam radio kao dzavo koji je zadovoljan svojim ucinkom ,ali ponekad mi je i zao .Danas sve te ljepotice bar u mom slucaju su vec mame i neznam ni gdje su .Znaci nasle su svoj komad srece na ovome svijetu .A ja kao ja ono sto sad imam (nemogu reci da posjedujem) ,volim beskrajno iskreno i cisto kao muskarac koji je zreo i sposoban za brak .Znaci nas se moze podijeliti na dvije skupine svakoga i to :Dok smo momci i kada smo vec zreli tj pred zenidbu .To je to .Ipak i danas dan se za dobrom pozadinom okrenem jer grehota je to nepogledati .
Tebi tetkic sellam i pozdravcic pa sad udri hehehehe a skitija cekam na repliku
Na vrh Go down
https://bihgeto.forumieren.com
Lady - Fata
stalni clan
stalni clan
Lady - Fata


Broj komentara : 503
Mjesto : Austria
Reputation : 0
Points : 5
Registration date : 2008-10-28

ODGOVORI NA PITANJA O KOMPLEKSU I EGOIZMU NASTAVAK TEME OS TRAHU MUSKARACA OD ZENA Empty
KomentarNaslov komentara: Replika Medenoj i Neni   ODGOVORI NA PITANJA O KOMPLEKSU I EGOIZMU NASTAVAK TEME OS TRAHU MUSKARACA OD ZENA Icon_minitimeFri Nov 07, 2008 10:34 am

Jutrica dragi moji !!!

Prije svega da vas pozdravim i da kazem da mi je drago da imam takve su-pisatelje koji su zaista iskreni .
Medeno respekt za iskrenost , samo tako mozes rascistiti sama sa sobom i drugima , samo tako imas svoje ja ako si iskrena . Priznajem nisam jos nasla takve osobe s kojima mogu napisati svoje iskreno misljenje ali i procitati iskren komentar. Veoma mi je drago , imam osjecaj da pisem sa osobama (bez obzira sta tko mislio o vama ) koje znaju sta hoce i vjerujem da cete se postivati i voljeti , uvazavati isto tako na vasem zajednickom putu u buducnoststo vam iskreno od srca zelim.


Za tebe Neno skidam kapu koju ne nosim !
Iskreniji odgovor nisam citala ali i pametan . Mi smo samo ljudi koji imaju svoje dobre i lose mane , nepostoji idealna osoba osim u nasim ocima , jer mi to tako stvaramo sliku o nekome koga volimo da bi poslije trazili tisuce i neke greske i mane. Covjek treba biti realan , posten i samokritican , te najvaznije od svega toga je da sami priznamo da nismo idealni . Jos vaznije je da se ne optuzujemo za nase mane vec da prihvatimo osobu onakvu kakva jest , te da ne zvocamo da netko treba biti ovakav ili onakav . Covjek nije masina ili robot da bi se mijenjala po zelji. Mislim ako se netko mijenja zbog mene , cini sve sto ja ocekujem i nije prava osoba jer glumi tj. zeli me pridobiti sad i odma ne razmisljajuci kolike su posljedice poslije, kad strast i ljubav izblijede. Vjerujte mi imam duzi bracni staz i svasta smo zajedno prosli ali nikad se nisam dala prisiljavati da cinim bas sve sto zeli moj muz jer to nebi bila onda ja. Isto tako nisam ga prisiljavala da on cini stvari za koje ja mislim da bi trebale biti takve. Zapamtite vi imate razlicite boje ociju , kose, razlicit oblik tijela i naravno razlicito misljenje ali se zajedno odricete malo po malo svojih principa ustupajuci postovanje svom partneru i tako dozivite staz koji i sama imam . Nije uvijek bilo sjajno a najmanje po mojoj zelji da bi danas vec uskladili sve bar 80 % nasih misljenja i zelja. Najgore sto moze biti da se optuzujete sta je tko radio peije , koliko komada je bilo , tko je koga prevario. Ne pricajte lose ni previse lijepo o bivsim ljubavima , najbolje da na pocetku veze to prekrizite i zivite sad i za buducnost. Svasta sam vidjela u svom zivotu i dozivjela kojekakvih scena od ljudi koji bi se pljuvali a prije par godina bili zaljubljeni. Najbolje je biti fer i postivati sebe pa onda osobu sa kojom jesi . Zasto najprije sebe? Zato jer ako ne postujemo sebe , nemozemo postivati ni osobe oko sebe. Neno skupljanje kako ja to volim reci CRTICA kod muskaraca sa koliko komada smo bili je za moj pojam glupo ako je javno , naravno i ponizavajuce , ali ako je zbog vas samih i za vas samo je sasvim ok
. Svaki muskarac i zena po mom misljenju treba skupiti iskustvo i imati iza sebe pozitivnu proslost da bi bili divni muzevi-zene jer ih vise ne zanima previse skakanje za novim suknjicama i misicavim muskarcima.
Uh razvezali ste mi jezik ja bi mogla ovako danima ali ostavicu i vama malo prostora da mi date novu ideju sta pisati .

Srdacan pozdrav i sve naj od vase tetke Lady - Fate !!! :flower:
Na vrh Go down
skituljko




Broj komentara : 59
Reputation : 0
Points : 0
Registration date : 2008-11-02

ODGOVORI NA PITANJA O KOMPLEKSU I EGOIZMU NASTAVAK TEME OS TRAHU MUSKARACA OD ZENA Empty
KomentarNaslov komentara: OVO SE MOZE ODUZIT CITAVU VJECNOST JER JE TEMA NEISCRPNA   ODGOVORI NA PITANJA O KOMPLEKSU I EGOIZMU NASTAVAK TEME OS TRAHU MUSKARACA OD ZENA Icon_minitimeSat Nov 08, 2008 11:16 pm

naravno da cu replicirat dragi neeno,jer skiti nebi bio on da makar malo ne protivurijeci
DRAGI NEENOI I MOJA FATO
Haman sustinu problema niste razumjeli,nije problem u ljepoti ili hrabrosti
stvar je u nacinu razmisljanjaU pravu ste i jedno i drugo u svacemu pomaloAli ovako ja mislim da stoji stvarU velikom procentu neeno muskaraca ima strah od lijepih zena ,u stvari strah ih je da nisu dovoljno dobri za jednu lijepu i uz to pametnu zenuDa o tom problemu sam i poceo pisat ,jer vecina muskaraca je egoisticno i tesko podnosi poraz kod zenaTo je sustina problema.Malo je nas muskaraca koji smo svjesni svojih vrijednosti i kraktera koji imamoZar nije tako? a zene ko zene ako cekaju da ih svi ti macho frajeri safataju nacekat ce se,jer je 99 posto njih egoisticno i uzivaju u sebi i svojoj ljepoti i intelektu
, i radije ce bit sa nekom prosjecnom curom i po intelektu i po ljepoti nego da rizikuju da ispuse
Ja se izvinjavam zazto sto koristim zargonske izraze ,ali to je jedini nacin da vam docaram situacijuA postoji problem i shvatanja naseg balkanskog zena,i tu se zene nalaze u neobranom bostanu,jer ako zena prva starta muskarca ,kod nas ce to vecina muskaraca skontat kao da je ta zena kurva,moracete se pomirit sa mojim nacinom razmisljanja htjeli vi to ili ne tako da pravog rjesenja bukvalno i nema.Jedino je edukacija nas ih muskaraca naravno i zena rjesenje problema J a zivim u zemlji da je normalno da zena kaze muskarcu da joj se svidje i gdje ne postoji tabu tema ,koja je kod nas jos uvijek zastupljeno u velikom procentuTo doprinosi i opustenijoj atmosferi ali i velikom broju razvedenih brakova,tako da dragi moji s k..na plot ili sa plota na k... isto se fata
EH DA NE ZABORAVIM POZELIT SVU SRECU SVIJETA NEENI I MEDENOJ U NIJIHIVOJ VEZI I NADAMSE DA CE KOD NJIH BIT TOLERANCIJE I LJUBAVI,STO JE KLJUC ZA SVAKU DOBRU VEZU
Na vrh Go down
beca




Broj komentara : 44
Reputation : 0
Points : 0
Registration date : 2008-10-28

ODGOVORI NA PITANJA O KOMPLEKSU I EGOIZMU NASTAVAK TEME OS TRAHU MUSKARACA OD ZENA Empty
KomentarNaslov komentara: Re: ODGOVORI NA PITANJA O KOMPLEKSU I EGOIZMU NASTAVAK TEME OS TRAHU MUSKARACA OD ZENA   ODGOVORI NA PITANJA O KOMPLEKSU I EGOIZMU NASTAVAK TEME OS TRAHU MUSKARACA OD ZENA Icon_minitimeMon Nov 17, 2008 5:34 pm

skituljko (citat):
odgover je prost i jednosrtavan
zato sto zene pogotovu lijepe vole dominirati situacijom.I zato je skoro potvrdjeno pravilo
da lijepe zene imaju skoro uvijek ruzne muskarce
zato sto oni nisu optereceni kompleksom vise vrijednosti.A lijepi muskarci obicno imaju ruzne zene ili manje lijepe zbog egoizma istih.Dakle svi vole da dominijraju u jednoj VEZI.Zbog istog razloga i skoro 70%brakova se raspada.JA SAM RADIO ISTRAZIVANJA NA OKO 500 OSOBA I KOD 375 OSOBA SAM NASAO DA SU ILI ISKOMPLEKSIRANI ILI EGOSTICNI

Skiti veliki pozdrav za tebe ........
E sad me interesuje ovo tvoje istraživanje na 500 osoba ....hoces li biti ljubazan da objasniš kakvih 500 osoba se radi ........... i na osnovu čega si zakljucio da su iskompleksirani li egoisticni .......... i molim te odgovori mi u ovim tvojim tekstovima eto interesuje me sta ti mislis sta je važnije unutrašnja ili vanjska ljepota a ja cu ti odgovoriti i dati svoje mišljenje koja je ljepota bolja ........
Hvala skiti i veliki mokaaaaaaaaaaa
Na vrh Go down
beca




Broj komentara : 44
Reputation : 0
Points : 0
Registration date : 2008-10-28

ODGOVORI NA PITANJA O KOMPLEKSU I EGOIZMU NASTAVAK TEME OS TRAHU MUSKARACA OD ZENA Empty
KomentarNaslov komentara: Re: ODGOVORI NA PITANJA O KOMPLEKSU I EGOIZMU NASTAVAK TEME OS TRAHU MUSKARACA OD ZENA   ODGOVORI NA PITANJA O KOMPLEKSU I EGOIZMU NASTAVAK TEME OS TRAHU MUSKARACA OD ZENA Icon_minitimeMon Nov 17, 2008 5:38 pm

Nemogu ja da cekam skiti tvoj odogovor ali evo ti moje mišljenje sto se tice ljepote
Diplomatskim putem rečeno postoje dvije vrste žena: one zgodne i one manje zgodnije. Nećemo sad o tome kako se ljepota neke žene u očima povećava razmjerno količini unesenog alkohola u organizam jer to je poznata stvar već ćemo se usredotočiti na pojam unutarnje ljepote.


Taj pojam unutarnje ljepote sigurno je izmišljotina neke jako ružne osobe koja je htjela izmisliti neku novu dimenziju ljepote, a možda i produkt mašte nekog pijanog pjesnika koji se time htio opravdati pred prijateljima nakon što je završio pijan s nekim gaborom, pardon manje zgodnom ženskom osobom.
Ljepota je čisto fizička kategorija, to znaju i vrapci na grani, a davati joj neka metafizička svojstva čista je utopija osoba kojima majka priroda nije bila previše sklona. Nažalost za one zakinute, takva je većina, površna do jaja i seksualno ograničena vanjskom projekcijom slike .
Na vrh Go down
medena
Moderator
Moderator
medena


Broj komentara : 539
Age : 43
Reputation : 0
Points : 0
Registration date : 2008-10-28

ODGOVORI NA PITANJA O KOMPLEKSU I EGOIZMU NASTAVAK TEME OS TRAHU MUSKARACA OD ZENA Empty
KomentarNaslov komentara: Re: ODGOVORI NA PITANJA O KOMPLEKSU I EGOIZMU NASTAVAK TEME OS TRAHU MUSKARACA OD ZENA   ODGOVORI NA PITANJA O KOMPLEKSU I EGOIZMU NASTAVAK TEME OS TRAHU MUSKARACA OD ZENA Icon_minitimeMon Nov 17, 2008 5:48 pm

beca (citat):
moje mišljenje sto se tice ljepote
Diplomatskim putem rečeno postoje dvije vrste žena: one zgodne i one manje zgodnije. Nećemo sad o tome kako se ljepota neke žene u očima povećava razmjerno količini unesenog alkohola u organizam jer to je poznata stvar već ćemo se usredotočiti na pojam unutarnje ljepote.


Taj pojam unutarnje ljepote sigurno je izmišljotina neke jako ružne osobe koja je htjela izmisliti neku novu dimenziju ljepote, a možda i produkt mašte nekog pijanog pjesnika koji se time htio opravdati pred prijateljima nakon što je završio pijan s nekim gaborom, pardon manje zgodnom ženskom osobom.
Ljepota je čisto fizička kategorija, to znaju i vrapci na grani, a davati joj neka metafizička svojstva čista je utopija osoba kojima majka priroda nije bila previše sklona. Nažalost za one zakinute, takva je većina, površna do jaja i seksualno ograničena vanjskom projekcijom slike .
Beco slazem se u potpunosti sa tobom ako je ta unutrasnja ljepota tako bitna zasto muski onda uvjek lete za dobrim nogama gozicama i sisama
Na vrh Go down
skituljko




Broj komentara : 59
Reputation : 0
Points : 0
Registration date : 2008-11-02

ODGOVORI NA PITANJA O KOMPLEKSU I EGOIZMU NASTAVAK TEME OS TRAHU MUSKARACA OD ZENA Empty
KomentarNaslov komentara: Re: ODGOVORI NA PITANJA O KOMPLEKSU I EGOIZMU NASTAVAK TEME OS TRAHU MUSKARACA OD ZENA   ODGOVORI NA PITANJA O KOMPLEKSU I EGOIZMU NASTAVAK TEME OS TRAHU MUSKARACA OD ZENA Icon_minitimeThu Nov 27, 2008 11:09 pm

Neznam samo kome trebaju barbike bez mozga i duse ,pa takve se mogu kupiti ,napumapati i zavrsiti posao ako mmislite na seks,za mene je stavrno manje bitna fizicka ljepota od unutrasnje(ne idem u krajnosti normalno ,osoba mora imat prijatan izgled)da bi bila samnomSavrsena je kombinacija lijepa,pametna i sa dusom ,nazalosta takvih je vrlo malo kao sto znate.Ljubi vas i voli vas skituljko.P.S.one barbike sluze kao sponzoruse mafiozama koji su ograniceni i iskompleksirani
Na vrh Go down
neeno
Admin
Admin
neeno


Broj komentara : 432
Reputation : 0
Points : 9
Registration date : 2008-10-11

ODGOVORI NA PITANJA O KOMPLEKSU I EGOIZMU NASTAVAK TEME OS TRAHU MUSKARACA OD ZENA Empty
KomentarNaslov komentara: re   ODGOVORI NA PITANJA O KOMPLEKSU I EGOIZMU NASTAVAK TEME OS TRAHU MUSKARACA OD ZENA Icon_minitimeSun Nov 30, 2008 3:27 pm

Evo i mene malo ovdje .Prvo i ja volim biti sa lijeepom djevojkom .Da budem vidjen i da imam uzbudljive noci .Ali samo noci .Jedno nepodnosim kod osoba zenskog spola a to je , isticanje ljepote a potiskivanje intelekta .E sad tesko je naci i pametnu i zaista lijepu osobu .Vecinom su te zene ohole kao sto sam napisao u jednom postu o slicnoj temi .Nepodnosim nikakvu vrstu gledanja sa visine ni po kojem osnovu .Obicno zene su te koje voli da dominiraju ako su imalo svjesne da su i lijepe i pametne .One to znaju da koriste .Ja licno nebih sa takvom mogao zivot da zamislim .Volim poredati stvari na svoje mjesto.Pa pobogu svi smo goli i glupi rodjeni .Tek zivot i geni ce uciniti svoje u raslojavanju na pametne i one koji su to manje .Ma hebo filozofiju ,hajmo po narodski .Volim lijepo pod uslovom da nije samnom vise od tri noci .Hehehehehehe

Neeno....
Na vrh Go down
https://bihgeto.forumieren.com
medena
Moderator
Moderator
medena


Broj komentara : 539
Age : 43
Reputation : 0
Points : 0
Registration date : 2008-10-28

ODGOVORI NA PITANJA O KOMPLEKSU I EGOIZMU NASTAVAK TEME OS TRAHU MUSKARACA OD ZENA Empty
KomentarNaslov komentara: Re: ODGOVORI NA PITANJA O KOMPLEKSU I EGOIZMU NASTAVAK TEME OS TRAHU MUSKARACA OD ZENA   ODGOVORI NA PITANJA O KOMPLEKSU I EGOIZMU NASTAVAK TEME OS TRAHU MUSKARACA OD ZENA Icon_minitimeMon Dec 01, 2008 2:26 pm

E neeno mislim da grijesis u svoim procjenama o zenama.Lijepe zene ne moraju uvjek da budu i ohole i narcisoidne.Ja za sebe licno mislim da sam lijepa mozda ne ko LUTKA SA NASLONVE STRANE ali mislim da jesam a po reakcijama i onih sa strane mislim da tako i oni misle,ali za sebe ne bih rekla da sam ohola mozda malo ponekad pregruba jer nedam na sebe to me je zivot tako naucio da budem.Jednostavno covjek mora da cjeni sebe da bi ga drugi znali cjeniti.Ja licno vise volim da za mene kazu da sam nafurana i ohola nego da mi kazu vidi one JADNICE jer ako imalo vrijedis ljudi ti zavide ako ne vrijedis ljudi te sazaljevaju sto licno ne volim.
A sto se tice da li bi zivili sa tom osobom naravno ako volis tu osobu da bi zivila.Jer ako osoba voli postoji mogucnos da se za ljubav promijeni ako ne u potpunosti barem do neke granice
Na vrh Go down
Lady - Fata
stalni clan
stalni clan
Lady - Fata


Broj komentara : 503
Mjesto : Austria
Reputation : 0
Points : 5
Registration date : 2008-10-28

ODGOVORI NA PITANJA O KOMPLEKSU I EGOIZMU NASTAVAK TEME OS TRAHU MUSKARACA OD ZENA Empty
KomentarNaslov komentara: Re: ODGOVORI NA PITANJA O KOMPLEKSU I EGOIZMU NASTAVAK TEME OS TRAHU MUSKARACA OD ZENA   ODGOVORI NA PITANJA O KOMPLEKSU I EGOIZMU NASTAVAK TEME OS TRAHU MUSKARACA OD ZENA Icon_minitimeMon Dec 01, 2008 3:57 pm

Najgore sto moze biti da se optuzujete sta je tko radio priije , koliko komada je bilo , tko je koga prevario. Ne pricajte lose ni previse lijepo o bivsim ljubavima (najbolje nista), najbolje da na pocetku veze to prekrizite i zivite sad i za buducnost. Svasta sam vidjela u svom zivotu i dozivjela kojekakvih scena od ljudi koji bi se pljuvali a prije par godina , mjeseci bili zaljubljeni. Najbolje je biti fer i postivati SEBE pa onda osobu sa kojom jesi . Zasto najprije sebe? Zato jer ako ne postujemo sebe , nemozemo postivati ni osobe oko sebe. Skupljanje kako ja to volim reci CRTICA kod muskaraca sa koliko komada smo bili je za moj pojam glupo ako je javno pa i tajno, naravno i ponizavajuce , ali ako je zbog vas samih i za vas samo je sasvim ok. Nismo svi isti , ima jako puno inteligentnih i pametnih osoba ali vjerujte mi ima i sljama najblaze receno koji ne zasluzuje ni jednu jedinu rijec od mene a najmanje kakav komentar.



Zato budite fer i posteni , jer sve sto nebi zeljeli da vam se desi ne cinite ni drugima...


Ljubi vas vasa tetka !!! la la la la la la la la la la la la zaljubljena


P.S. Zelim vam beskraj ali iskrene ljubavi , more srece i osobnog zadovoljstva !
la la la la
Na vrh Go down
neeno
Admin
Admin
neeno


Broj komentara : 432
Reputation : 0
Points : 9
Registration date : 2008-10-11

ODGOVORI NA PITANJA O KOMPLEKSU I EGOIZMU NASTAVAK TEME OS TRAHU MUSKARACA OD ZENA Empty
KomentarNaslov komentara: re   ODGOVORI NA PITANJA O KOMPLEKSU I EGOIZMU NASTAVAK TEME OS TRAHU MUSKARACA OD ZENA Icon_minitimeMon Dec 01, 2008 10:51 pm

Ama tetkic moj bonicko cuj ovo .Prvo. Svi znaju koliko i kako se ja i moj Med volimo.To je neosporno i nedovodim ja nasu niti ljubav niti vezu u pitanje ovim postom .Ali hajd zensko si , pa mi reci .Sta bi bilo kada bi mi muski vama sve odjednom dopustili i okivali vas svakodnevno u zvijezde .Ja znam .Brzo bi vam dosadili jer ste vi zene kao djeca cim je igracka pokazala sve polako hladjenje .Drugo .Vi zene volite vazda da ste u centru paznje muskarca , i kada to niste, durite se i slicno .Neka manje neka vise .Ali priznaj da vas to kod muskih i privlaci.Vazda nesto novo i zanimljivo ,vazda neki novi stos i odnos nas muskih koji vas iznenadi (ponekad prijatno a ponekad i ne).Ali to je sve sastavni dio zivota.Pa moj Med sama kaze da nebi mogla sastaviti ni dva dana sa muskarcem koji je nezanimljiv .A ja bogami sa mojim Medom vec 13 mjeseci intenzivno pricam ponekad i vise od 20 sati dnevno , sto mnogi i znaju .I vazda imamo teme .E to je a ono lijepa si i tako te fore ja licno to koristim sa njom , ali je poslije laganini spustim na zemlju heheheheh, ono na lopovski nacin .I ona to voli , jer da nevoli nebi bila samnom .Eto to je iz licnog iskustva .A o proslosti nesmijem niti rijeci ,jedino da napisem pa da bjezim od nje u Guantanamo hehehehe.
Moka ko kuca tetkic cheers

Neeno....
Na vrh Go down
https://bihgeto.forumieren.com
beca




Broj komentara : 44
Reputation : 0
Points : 0
Registration date : 2008-10-28

ODGOVORI NA PITANJA O KOMPLEKSU I EGOIZMU NASTAVAK TEME OS TRAHU MUSKARACA OD ZENA Empty
KomentarNaslov komentara: Re: ODGOVORI NA PITANJA O KOMPLEKSU I EGOIZMU NASTAVAK TEME OS TRAHU MUSKARACA OD ZENA   ODGOVORI NA PITANJA O KOMPLEKSU I EGOIZMU NASTAVAK TEME OS TRAHU MUSKARACA OD ZENA Icon_minitimeTue Dec 02, 2008 3:56 pm

Vidis skiti i ti sam sebe pobijas osoba mora imati bar prijatan izgled. Skiti bez obzria kakva je ona u duši i da je divna osoba ako je rugoba sigurno neces je ni pogledati .
Opet smo na onome mom važna je bar kakva takva vanjska ljepota
Na vrh Go down
neeno
Admin
Admin
neeno


Broj komentara : 432
Reputation : 0
Points : 9
Registration date : 2008-10-11

ODGOVORI NA PITANJA O KOMPLEKSU I EGOIZMU NASTAVAK TEME OS TRAHU MUSKARACA OD ZENA Empty
KomentarNaslov komentara: re   ODGOVORI NA PITANJA O KOMPLEKSU I EGOIZMU NASTAVAK TEME OS TRAHU MUSKARACA OD ZENA Icon_minitimeTue Dec 02, 2008 8:48 pm

Pa dobro Beco ja kontam da je ne velika nego ogromna razlika izmedju kako ti rece "Kakve takve ljepote " i zaista ljepote u pravom smislu rijeci .Nevidim da je Skiti pobio sam sebe .Nego mu to dodje vise kao replika samoga sebe iliti nadogradnja onoga sto je propustio u predhodnim postovima.
I jos nesto .Ovaj post je zaista ispod tvog nivoa ,jer ocekivao sam daleko vise intelekta kao u predhodnim postovima.Kontam bona da ili nisi naspavana ili nisi popila kafu .Hajd oprosticu ti hehehe , ma moka bonicko .


Neeno...
Na vrh Go down
https://bihgeto.forumieren.com
Lady - Fata
stalni clan
stalni clan
Lady - Fata


Broj komentara : 503
Mjesto : Austria
Reputation : 0
Points : 5
Registration date : 2008-10-28

ODGOVORI NA PITANJA O KOMPLEKSU I EGOIZMU NASTAVAK TEME OS TRAHU MUSKARACA OD ZENA Empty
KomentarNaslov komentara: MUSKO ZENSKE RAZLIKE   ODGOVORI NA PITANJA O KOMPLEKSU I EGOIZMU NASTAVAK TEME OS TRAHU MUSKARACA OD ZENA Icon_minitimeThu Dec 18, 2008 10:42 pm

Muško/ženske razlike su uvijek zabavne...




1. Imena
Kada Ana, Maja, Martina i Barbara idu jesti, one se međusobno nazivaju = Ana, Maja, Martina i Barbara.
Kada Mišo, Franjo, Ante i Marko idu jesti, oni se međusobno nazivaju = Šomi, Njofra, King Kong i Mad Max.

2. Lova
Muškarac će platiti bez da trepne 2 eura za stvar koja inače košta samo 1 euro, samo pod uvjetom da mu ona treba pod hitno.
Žena će platiti 1 euro za neku stvarčicu koja inače košta 2 eura, iako ju uopće ne treba, samo zato jer je na rasprodaji.

3. Kupaonica
Muškarac u prosjeku ima 6 stvari u kupaonici: četkicu za zube, britvicu/aparat za brijanje, pjenu za brijanje, kolonjsku vodicu, sapun i ručnik s inicijalima hotela 'Jezero'.
Žena u prosjeku ima minimalno 337 stvari, od kojih većini njih muškarac ne zna ni pravo ime, a kamoli namjenu.

4. Djeca
Žena zna sve o svojim klincima: posjeti zubaru, prva ljubav, najbolji frendovi, najdraže jelo, strahovi, nade...
Muškarac tu i tamo opaža da kod njega stanuju neki mali ljudi.

5. Svađa
Žena ima zadnju riječ u svakoj svađi.
Sve što muškarac kaže nakon toga je početak neke nove svađe.

6. Budućnost
Žena se brine za svoju budućnost sve dok se ne uda.
Muškarac se u pravilu ne brine za svoju budućnost, sve dok se ne oženi.

7. Prirodnost
Muškarci se ujutro probude, a izgledaju podjednako dobro kao večer prije.
Žene se preko noći rastave, a onda se ujutro moraju sastavljati.

8. Uspjeh
Uspješan muškarac je onaj koji zarađuje više novaca nego što = njegova žena može potrošiti.
Uspješna žena je ona koja uspije pronaći upravo takvog muškarca.

9. Ženidba
Žena se udaje za muškarca u nadi da će se on promijeniti. A to se nikada ne dogodi.
Muškarac se oženi za ženu u nadi da se ona nikada neće promijeniti. To se u pravilu događa.
Na vrh Go down
Sponsored content





ODGOVORI NA PITANJA O KOMPLEKSU I EGOIZMU NASTAVAK TEME OS TRAHU MUSKARACA OD ZENA Empty
KomentarNaslov komentara: Re: ODGOVORI NA PITANJA O KOMPLEKSU I EGOIZMU NASTAVAK TEME OS TRAHU MUSKARACA OD ZENA   ODGOVORI NA PITANJA O KOMPLEKSU I EGOIZMU NASTAVAK TEME OS TRAHU MUSKARACA OD ZENA Icon_minitime

Na vrh Go down
 
ODGOVORI NA PITANJA O KOMPLEKSU I EGOIZMU NASTAVAK TEME OS TRAHU MUSKARACA OD ZENA
Na vrh 
Stranica 1/1
 Similar topics
-
» Da li ste jugo nostalgicar/ka
» Tukla ga zena
» Zena kao hemijski element
» Kako se TUŠIRATI kao žena:
» Zašto se muškarci boje žena?

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
Bih-Geto :: Zabava :: Musko cose-
Idi na: