Bih-Geto
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bih-Geto

https://bihgeto.forumieren.com
 
HomeHome  TražiTraži  Latest imagesLatest images  RegistracijaRegistracija  LoginLogin  

 

 nenooooooooooooooooo

Go down 
2 posters
AutorPoruka
bebano
Pocetnik
Pocetnik
bebano


Broj komentara : 132
Reputation : 0
Points : 0
Registration date : 2008-10-28

nenooooooooooooooooo Empty
KomentarNaslov komentara: nenooooooooooooooooo   nenooooooooooooooooo Icon_minitimeTue Oct 28, 2008 11:58 pm

[You must be registered and logged in to see this image.] NENOO NEZNAM VISE STA DA NAPISEM JER TEXST NEMOZE TEBE OPISAT:TI SI NAJBOLJI PRIJATELJ STO SE MOZE POZELIT HVALA BOGU STO TE IMAM .HVALA STO SI UZ MENE UVJEK KAD MI JE NAJTEZE TI SI UVJEK TU UVJEK SI NASO VREMENA ZA MENE I AKO JE BILO TRENUTAKA DA NISI IMO VREMENA ALI UVJEK SI NASO VREMENA DA ME SASLUSAS DA ME SAVJETUJES HVALA NENOOO:TOLIKO ZA SADA OD MENE JER EMOCIJE DOLAZE SAME DOK OVO PISEM NENOOO VOLI TE I LJUBI TVOJA JARANICA BEBA.ZELIM TI SVE NAJBOLJE STO SE POZELITI MOZE ZA NAJDRZE SVOJE TO TEBI ZELIM I TVOJ DRAGOJ MEDENOJ BUDI TE MI SRECNI I NE DOZVOLI TE DA VAM KO SRECU KVARI ,JER VI STE JEDNO ZA DRUGO STVORENI !!!!!!!!!!!!! HVALA NENOOO JOS JEDNOM LJUBI VAS VASA BEBA cheers cheers cheers cheers cheers NEDAM VAS NIKOMMMMMMMM VASA MAHNITA BEBA :P :P
Na vrh Go down
neeno
Admin
Admin
neeno


Broj komentara : 432
Reputation : 0
Points : 9
Registration date : 2008-10-11

nenooooooooooooooooo Empty
KomentarNaslov komentara: bebano moje   nenooooooooooooooooo Icon_minitimeWed Oct 29, 2008 12:14 am

Bebano moje hvala ti bonicko .Ma znas ti mene a i ja tebe .Neka meni tebe sreco .Ljubne neeno laganini i da si mi zdrava i ziva sto godina. cheers
Na vrh Go down
https://bihgeto.forumieren.com
 
nenooooooooooooooooo
Na vrh 
Stranica 1/1

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
Bih-Geto :: Obavezno procitati za sve clanove :: Nesto o nama-
Idi na: