Bih-Geto

Bih-Geto

HomeHome  Kako koristiti ovaj Forum?Kako koristiti ovaj Forum?  TražiTraži  RegistracijaRegistracija  LoginLogin  

Share | 

Kaznena prijava protiv Nedzada Brankovica

Go down 
AutorPoruka
neeno
Admin
Admin

Broj komentara : 432
Registration date : 2008-10-11

KomentarNaslov komentara: Kaznena prijava protiv Nedzada Brankovica   Mon Dec 22, 2008 11:31 pm

Zbog imovine Energopetrola
Kaznena prijava protiv Nedžada Brankovića

Kako saznaje Federalna televizija protiv federalnog premijera Nedžada Brankovića podnesena je još jedna kaznena prijava sarajevskom Kantonalnom Tužilaštvu.
[You must be registered and logged in to see this image.]

Podnijela ju je Federalna financijska policija zbog imovine Energopetrola u Hrvatskoj.

Naime, Brankovića se sumnjiči za zlouporabu položaja i ovlasti u vrijeme dok je bio direktor Energoinvesta čime je državi načinjena šteta od tri miliona maraka.

Drug

Broj komentara : 22
Registration date : 2008-11-22

KomentarNaslov komentara: Re: Kaznena prijava protiv Nedzada Brankovica   Tue Dec 23, 2008 3:17 am

Ja, nasa pravda. Podnose se prijave protiv (po mom neznalackom misljenju) jedinog politicara koji koliko toliko pokusava BiH privesti makar nekom letalgicnom prosperitetu (BiH kao jedinstvenu).

I to za tri mio? Pih, sitnica; to je prosjecna dvogodisnja plata nekog provocijalnog politicara na kantonalnom nivou (uz dodatke sunny ) hehe.

Jedina dobra stvar je ta, sto nas pravedni sistem je nekorumpiran i moze se ocekivati jedna objektivna presuda (ako do nje dodje) i rigorozne posljedice za njegovu karijeru (npr. gubitak polozaja na 30 dana).

Elem: izgubio sam vjeru u ljude, kad vidim da su politicari ili korumpirani ili nesposobni. Mislio sam da su oni nasa zadnja sansa za boljitak. Hmmmm, steta.
Na vrh Go down
Vidi profil korisnika

Kaznena prijava protiv Nedzada Brankovica
Na vrh 
Stranica 1/1
 Similar topics
-
» BITKA KOD KURSKA
» BROM U ČAJU? ISTINA ILI SAMO PRIČA.....
» INŽENJERIJA
» JNA protiv NLO-a
» Zima i vojska