Bih-Geto
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bih-Geto

https://bihgeto.forumieren.com
 
HomeHome  TražiTraži  Latest imagesLatest images  RegistracijaRegistracija  LoginLogin  

 

 Trudni muškarac predstavio kćerkicu

Go down 
2 posters
AutorPoruka
bebano
Pocetnik
Pocetnik
bebano


Broj komentara : 132
Reputation : 0
Points : 0
Registration date : 2008-10-28

Trudni muškarac predstavio kćerkicu Empty
KomentarNaslov komentara: Trudni muškarac predstavio kćerkicu   Trudni muškarac predstavio kćerkicu Icon_minitimeWed Dec 17, 2008 7:04 pm

Vide nas kao normalnu porodicu jer to i jesmo, otac, majka i dijete, kaže Tomas Biti...
19.11.2008. 13:49
Prvi trudni muškarac Tomas Biti (Thomas Beatie, 34) iz Oregona predstavio je sa suprugom Nensi (Nancy, 46) u emisiji "Dobro jutro, Ameriko" svoju petomjesečnu kćerku Suzan (Susan).

Biti je šokirao svijet kada je otkrio da je trudan. Iako od svojih dvadesetih godina pokušava postati muškarac, a u SAD je legalno priznat kao takav, Biti je ostavio ženske spolne organe. Nensi nije mogla zatrudnjeti jer je maternicu izvadila zbog bolesti te je tu zadaću preuzeo Tomas. Prije nekoliko dana obznanio je kako čeka i drugu bebu.

- Sada živimo američki san i mislim da ne mogu biti sretniji. Imam predivnu ženu i čudo od djeteta - rekao je Tomas. Kao svaki ponosni otac ispričao je kako ima prekrasno, veselo dijete. Kaže da ga ljudi na cesti prepoznaju i zovu "trudni muškarac".

- Većina ljudi, njih 99 posto, pozitivna je prema nama. Vide nas kao normalnu porodicu jer to i jesmo, otac, majka i dijete - kaže Biti.

Priznao je kako s ocem nije razgovarao od kćerkinog rođenja, ali zato imaju punu podršku Nensine porodice.

- Jako sam uzbuđena. Nadam se da će se stvari malo slegnuti i da ćemo moći mirno nastaviti živjeti - kaže Nensi koja odranije ima dvoje djece. Prvu bebu par je dobio iz donorske sperme, a Tomasa je supruga oplodila kod kuće. Bebu doji Nensi, a Tomas joj je otac.




[img][You must be registered and logged in to see this link.][/img]
Na vrh Go down
neeno
Admin
Admin
neeno


Broj komentara : 432
Reputation : 0
Points : 9
Registration date : 2008-10-11

Trudni muškarac predstavio kćerkicu Empty
KomentarNaslov komentara: re   Trudni muškarac predstavio kćerkicu Icon_minitimeWed Dec 17, 2008 9:37 pm

Ovaj tip mi se naprosto gadi povracam povracam povracam povracam povracam povracam povracam povracam povracam povracam povracam povracam povracam
Na vrh Go down
https://bihgeto.forumieren.com
 
Trudni muškarac predstavio kćerkicu
Na vrh 
Stranica 1/1
 Similar topics
-
» U trendu je - njegovan muškarac
» Kako se TUŠIRATI kao muškarac:

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
Bih-Geto :: Politika i desavanja :: Desavanja-
Idi na: