Bih-Geto

Bih-Geto

HomeHome  Kako koristiti ovaj Forum?Kako koristiti ovaj Forum?  TražiTraži  RegistracijaRegistracija  LoginLogin  

Share | 

Evolucija

Go down 
AutorPoruka
beca

Broj komentara : 44
Registration date : 2008-10-28

KomentarNaslov komentara: Evolucija   Thu Oct 30, 2008 3:58 pm

Sto se tice Darwinove teorije evolucije moje misljenje je da je ova teorija bila vodilja svim diktatorima i zlocincima XX vijeka.

U knjizi Adolfa Hitlera " Moja borba" Hitler kao i Darvin na isti nivo stavlja majmune i neevropske rase "Nijemce južne Evrope izvadite iz historije čovječanstva, tada u njoj neće preostati ništa drugo do plesa majmuna ."

Poznata Staljinova recenica mislim da govori sve "Da bi mozgove mladih pokoljenja
ocistili od ideja o stvaranju, moramo ih poučiti samo jednome: onome čemu nas Darwin uči " a svima nam je poznato šta je staljinov totalitarni režim uradio .

Kineski komunista Mao ce Tung svoju filozofiju je objašnjavao rijecima "temelj kineskog socijalizma zasniva na Darvinu i teoriji evolucije".

Eto toliko od mene, možda se mnogi nece složiti sa mnom ali moje mišljenje je takvo.

Sta vi mislite o evoluciji
Na vrh Go down
Vidi profil korisnika

Evolucija
Na vrh 
Stranica 1/1
 Similar topics
-
» Evolucija