Bih-Geto

Bih-Geto

HomeHome  Kako koristiti ovaj Forum?Kako koristiti ovaj Forum?  TražiTraži  RegistracijaRegistracija  LoginLogin  

Share | 

Prva

Go down 
AutorPoruka
neeno
Admin
Admin

Broj komentara : 432
Registration date : 2008-10-11

KomentarNaslov komentara: Prva   Sun Dec 14, 2008 12:12 am

Ovdje cu vam prezentrati detalje nasih (BiH) medija i njihovih komentatora.

neeno
Admin
Admin

Broj komentara : 432
Registration date : 2008-10-11

KomentarNaslov komentara: No.1   Tue Dec 16, 2008 12:24 am

greske komentatora, epizoda 3, hahaha the best do sad hahaha

Kemo Ahmetovic: "Bila je to grandiozna piramida ovaj šansa, ovih dana svi smo okupirani piramidama..."

Najbolje je kad Englezi puste snimak gola iz drugog ugla poslije 5-6 minuta, a Kemo zaviče: "I evo slične akcije kao maloprije, i 2:0! Ali ne, ne, ovaj put me nećete preći!

Suko: Jedni navijaci su sretni i nezadovljni, a drugi su tuzni i nezadovljni.
Spaho: Iaqinta najbolji strijelac italijanske lige, zatim nakon pet minuta: To je taj Toni najbolji strijelac Serie A.
Suko: Van Der Sar po 108 put cuva svoj dres...(onda se ispravio odmah, mislio je na gol)
Konjic (na pitanje o igri Portugala): Ronaldinjo je bio nerjesiva enigma po lijevoj strani!

Na Hayatu, spanska liga, ove sezone, pred kraj tekme, komentator: 'I evo navijaci odlaze u svoje svlacionice'

Igra bayern prije nekoliko godina, i reziser pokazuje neku simpaticnu bakicu medju najvatrenijim navijacima, a on: "dragi gledaoci mislim da je ovo majka f. beckenbaura..." poslije reziser pokaze franza, on sjedi u lozi sa zenom, mrtva gotiva... i onda opet baku medju pijanim krkanima... "i da, ipak bi se usudio reci da je ovo majka franza beckenbaura..."

Baho:Ajaks!!!hmmm(nakašlja se),pardon Overmars!!!

kad je BiH igrala protiv spanije kaze kralj (baho) : i dajte rezija molim vas nemojte vise pustati te reklame da odgledamo utakmicu na miru do kraja

igra Man.U. i Teddy Sheringham u krupnom planu na tribinama a Moke Ahmetovic mrtav hladan "dragi gledaoci ovo je veoma vazna licnost ali vjerujte mi ne znam o kome je rijec"

Prva
Na vrh 
Stranica 1/1