Bih-Geto
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bih-Geto

https://bihgeto.forumieren.com
 
HomeHome  TražiTraži  Latest imagesLatest images  RegistracijaRegistracija  LoginLogin  

 

 MUSKARCI SU DOBRI GLUMCI

Go down 
5 posters
AutorPoruka
bebano
Pocetnik
Pocetnik
bebano


Broj komentara : 132
Reputation : 0
Points : 0
Registration date : 2008-10-28

MUSKARCI  SU DOBRI   GLUMCI Empty
KomentarNaslov komentara: MUSKARCI SU DOBRI GLUMCI   MUSKARCI  SU DOBRI   GLUMCI Icon_minitimeWed Dec 03, 2008 12:39 am

MUSKARCI DOBRI GLUMCI ?? dali su dobri sto glume da nekog vole da samo za nekog postoje itd dane nabrajam dalje gluposti ,ne kazem da su svi isti nedo bog ali vecina ih glumaca a pogotovo te glumce mozete naci na internetu.Imala sam licno iskustvo SA TAKIM JEDNIM GLUMCEM NECU GA OTKRIT.Volili smo se mislim (SAMO JA NJEGA) ON JE BIO DOBAR MUSKI GLUMAC TAKO DA VOLIM TE ZELIM TE :TREBAM TE SVAKU MINUTU CULA I VIDILA ,A JA KO ZENSKO POMALO LJUBOMORNA NA NEKIM SITUACUIJAMA (A MOJ GLUMAC GLIMI DOBRO ) DAMI KAZE BEBANO NEMAS RAZLOGA BONA VIDIS DA TE VOLIM:HEHEHE ALI JA ZNAM TASTATURA TRPI SVE PA ITE NJEGOVE RIJECI :NEKI SU MI GOVORILI BEBOO OTVORI OCI A JA BUDALA ZASLJEPILA OD LJUBAVI NISAM NISTA VIDILA SEM GLUMCA ALI ZNATE ONO COVJEK UCINA GRESKAMA PA TAKO I JA :OVO MI JE BILO JEDNO VELIKO ISKUSTVO SAD OTVARAM OCI DOBRO JER NECU OPET DA NALETIM NA GLUMCA JER IH IMA OKO NAS DOSTA:LJUBIM VAS ETO ISPRICA VAM JA MOJE ISKUSTVO SA GLUMCIMA ;) SAD OTVARAM OCI :afro:
Na vrh Go down
Lady - Fata
stalni clan
stalni clan
Lady - Fata


Broj komentara : 503
Mjesto : Austria
Reputation : 0
Points : 5
Registration date : 2008-10-28

MUSKARCI  SU DOBRI   GLUMCI Empty
KomentarNaslov komentara: Re: MUSKARCI SU DOBRI GLUMCI   MUSKARCI  SU DOBRI   GLUMCI Icon_minitimeWed Dec 03, 2008 2:06 am

haha Bebano nasmija me ti ali danas sam umorna sutra nastavljam sa komentarom ...

VOLIM TE LJUBAVIIIIIIIIIIIIIIIII
Na vrh Go down
bebano
Pocetnik
Pocetnik
bebano


Broj komentara : 132
Reputation : 0
Points : 0
Registration date : 2008-10-28

MUSKARCI  SU DOBRI   GLUMCI Empty
KomentarNaslov komentara: Re: MUSKARCI SU DOBRI GLUMCI   MUSKARCI  SU DOBRI   GLUMCI Icon_minitimeWed Dec 03, 2008 10:14 am

hheh tetka VOLIM TE MAZO MOJA ruganje equi
Na vrh Go down
medena
Moderator
Moderator
medena


Broj komentara : 539
Age : 43
Reputation : 0
Points : 0
Registration date : 2008-10-28

MUSKARCI  SU DOBRI   GLUMCI Empty
KomentarNaslov komentara: Re: MUSKARCI SU DOBRI GLUMCI   MUSKARCI  SU DOBRI   GLUMCI Icon_minitimeWed Dec 03, 2008 12:55 pm

E da se i ja malo prijavim na ovu temu.Bebano prije svega moram ti reci da mi u sustini svi po malo glumimo i muskarci i zene.Jedina razlika u to me je sto mi zene uglavnom glumimo da nam nije stalo do nekod jer mislimo da ce mo tako zadrzati tu osobu kraj sebe i naravno time i sebe stitimo od mogucih padova,dok muskarci glumeci osvajaju zenska srca i na taj hacin hrane svoj ego.To su takozvano leptiri koji lete sa cvijeta na cvijet i sto vise cvjetova to ego veci.Po meni licno su to kompleksasi koji svoje komplekse lijece na taj nacin a ne gledaju kako ce to djelovati na tebe i tvoje srce,njemu je najbitnije da se on nahrani.Pravi primjer je bas taj tvoj.Takve osobe kako brzo lete jos brze padaju jer ni jednog momenta ne razmisle da se sve otkrije i sazna da se nista ne moze sakriti.Moj savjet sto dalje od tih osoba da te nebi povrijedili jer njihov sav zivot je satkan od lazi u kojima su oni vec navikli da zive.

E dragi moji toliko od mene sad zasad :ljubav2:
Na vrh Go down
neeno
Admin
Admin
neeno


Broj komentara : 432
Reputation : 0
Points : 9
Registration date : 2008-10-11

MUSKARCI  SU DOBRI   GLUMCI Empty
KomentarNaslov komentara: re   MUSKARCI  SU DOBRI   GLUMCI Icon_minitimeWed Dec 03, 2008 6:27 pm

Pa naravno.Moramo biti dobri glumci , inace tonemo kao titanik .Jedina stvar sto neki u toj glumi i pretjeraju pa povrijede osobe koje ih vole.Ja sam ,kao i svako drugi, napravio nekoliko takvih gresaka i za neke se zaista kajem ali za neke ne .Jednostavno gluma u manjem obliku daje car udvaranju , vezi ili braku . Jer svi volimo da se igramo glumimo i ocekujemo da nama glume pomalo .Bebano to sto si ti dozivila neopravdavam i zaista mi te zao kao jarana .Ali zamisli da si otisla jos dublje pa tek onda skontala da je to samo gluma.Vidis ohrabri se tom mislju ,da bar nije otislo bas skroz duboko sa posljedicama koje bi ti sama morala da snosis ni kriva ni duzna .A glumci koji su jos pocetnici mogu da upisu skolu ili kurs kod neene heheheh.Ma salim se.

Neeno....
Na vrh Go down
https://bihgeto.forumieren.com
skituljko




Broj komentara : 59
Reputation : 0
Points : 0
Registration date : 2008-11-02

MUSKARCI  SU DOBRI   GLUMCI Empty
KomentarNaslov komentara: Re: MUSKARCI SU DOBRI GLUMCI   MUSKARCI  SU DOBRI   GLUMCI Icon_minitimeThu Dec 04, 2008 10:03 pm

NE,NECU NISTA NAPISAT,AL IPAK SAMO VAM MORAM REC DA ISTINA IMA DVA LICA
SKITULJKO
Na vrh Go down
skituljko




Broj komentara : 59
Reputation : 0
Points : 0
Registration date : 2008-11-02

MUSKARCI  SU DOBRI   GLUMCI Empty
KomentarNaslov komentara: Re: MUSKARCI SU DOBRI GLUMCI   MUSKARCI  SU DOBRI   GLUMCI Icon_minitimeThu Dec 04, 2008 10:35 pm

ISPADO I MANIJAK I KOMPLEKSAS ,ALI NECU KOMENTARISAT NISTA ,ODUSTAJEM OD KOMENTARA

DEMOKRATIJA JE I SVAKO IMA PRAVO NA SVOJE MISLJENJE
MOGU JOS RECI DA MI JE ISKRENO ZAO STO SAM BEBU POVRIJEDIO ,I ZELIM RECI DA JE BEBA ZENA KAKAVA SE SAMO POZELITI MOZE ,IMA DUSU DO NEBA I SRCE KO AMERIKA
I ZELIM JOJ SVU SRECU SVIJETA U BUDUCEM ZIVOTU
SKITULJKO
Na vrh Go down
Lady - Fata
stalni clan
stalni clan
Lady - Fata


Broj komentara : 503
Mjesto : Austria
Reputation : 0
Points : 5
Registration date : 2008-10-28

MUSKARCI  SU DOBRI   GLUMCI Empty
KomentarNaslov komentara: Re: MUSKARCI SU DOBRI GLUMCI   MUSKARCI  SU DOBRI   GLUMCI Icon_minitimeFri Dec 05, 2008 3:08 am

Zbrka u glavi. Nejasnoće. Vrti se samo jedno pitanje: zašto sve mora biti tako komplicirano? Ili bolje rečeno zašto On mora biti kompliciran ? Jesu li inače muškarci tako dobri glumci ili su možda samo nesigurni pa zbog toga "straha" stvaraju u određenim situacijama odbrambeni mehanizam? Kada kaže "ljubavi", "dušo" i sl., kada me pogleda tako da se istopim sva, kada me tako zaštitnički zagrli i kada stavi ruku preko mojih leđa, i kada me ugrije kad mi nije hladno, pa je li svjestan da mi ništa više nije ni potrebno. Samo On. Sve je tako jednostavno a tako komplikovano. A ja mrzim to. Ili hoću ili neću.

Ali ja nisam arogantna ni bezobrazna. To je moje oružje kojim ne dozvoljavam da me tuđe riječi povrijede. To je moj štit kojim branim osjećaje. A mnogi ne vide, ili ne znaju da vide šta se krije ispod. Sva ta ljubav koja postoji čuvana je kao najveće blago koje tek čeka da bude pronađeno. Svi su pokušali preći preko trnja, ali su brzo odustali. Osjećaji i dalje spavaju, sve dok ne naiđe On. Do tada, o onoj istinskoj ljubavi mogu maštati. Blizu je, osjećam je. Samo ne zna naći pravi put.


Da mi je ukinuti "ekraniziranu romantiku", a vratiti onu pravu, jer iskrenu i "živu" riječ ne može mi prenijeti ni jedan ekran, niti jedan msn ni sms. Vratiti ljepotu malih stvari, povećati istinske vrijednosti, naučiti ljude da cijene postupke koje drugi zbog njih čine, često i na štetu samih sebe.

Da mi je usaditi u ljude iskrenost, a istrijebiti laž.



''Važno je, možda, i to da znamo:
čovek je željen, tek ako želi.

I ako cijeloga sebe damo,
tek tada i možemo biti cijeli.

Saznaćemo, tek ako kažemo
riječi iskrene, istovjetne.

I samo onda kad i mi tražimo,
moći će neko i nas da sretne."



Voli vas vasa Fatka la la la la zaljubljena





Na vrh Go down
Sponsored content





MUSKARCI  SU DOBRI   GLUMCI Empty
KomentarNaslov komentara: Re: MUSKARCI SU DOBRI GLUMCI   MUSKARCI  SU DOBRI   GLUMCI Icon_minitime

Na vrh Go down
 
MUSKARCI SU DOBRI GLUMCI
Na vrh 
Stranica 1/1
 Similar topics
-
» Fatina ordinacija i apoteka
» Zašto su muškarci stvoreni
» Zašto se muškarci boje žena?
» Pa recite, muskarci nemaju sluha
» Muškarci su krivi ako seks kratko traje

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
Bih-Geto :: Zabava :: Zenski kutak-
Idi na: