Bih-Geto

Bih-Geto

HomeHome  Kako koristiti ovaj Forum?Kako koristiti ovaj Forum?  TražiTraži  RegistracijaRegistracija  LoginLogin  

Share | 

e medu evo i zatebe sreco

Go down 
AutorPoruka
bebano
Pocetnik
Pocetnik

Broj komentara : 132
Registration date : 2008-10-28

KomentarNaslov komentara: e medu evo i zatebe sreco   Tue Oct 28, 2008 11:19 pm

[You must be registered and logged in to see this image.] MA STA REC ZA MOJU MEDENU NAJBOLJA MOJA KONA MOJA DUSA.MEDU I TEBI TAKODE HVALA NA SVEMU NA LJEPIM TRENUTCIMA NA SKEYP KAD SE ISTRACAMO I PIJEMO KAFU PO PAR SATI:ZA PLAZMU NAJVISE :P :P .SALA NA STRANU SAD .MEDENA TAKODE SRECO IMAM SAMO RIJECI HVALA ZA TEBE BLAGO MENI STO TE IMAM KO KOMSINICU KO PRIJATELJICU HVALA NA SVEMU MEDU ZNAM OVIM SE NEMOGU ODUZIT ALI BAREM MOGU SVJETU REC KAKU PRIJATELJICU IMAM KOJA JE UVJEK UZ MENE I KAD SAM TUZNA I KAD SAM VESELA ZNACI UVJEK.MEDU HVALA JOS JEDNOM OD SRCA ZELIM TI SVU SRECU OVOG SVJETA I DA MI OSTANES KAKVA SI I SAD NE MJENJAJ SE SLUCAJNO STUHICE :P :P LJUBIM TE lol! lol! lol! TOLIKO OD TVOJE JARANICE BEBE KOJA TE VOLI ONO PRAVO CUVAJ MI SE MEDU I SRECNO MI U ZIVOT KORACALA SA SVOJIM DRAGIM VOLIM TE MEDU-MEDENAAAAAAAAAAAAAAA-STUHICE :P :P
Na vrh Go down
Vidi profil korisnika
medena
Moderator
Moderator

Broj komentara : 539
Registration date : 2008-10-28

KomentarNaslov komentara: Re: e medu evo i zatebe sreco   Wed Oct 29, 2008 12:01 am

Moja stuho i ja tebi zelim sve najbolje u zivotu i da nades nekog ko ce da zna da vidi ono pravo u tebi,ono sto ti ustvari i jesi. Jedna veoma osjecajna zena koja ima uvjek vremena za sve i savakog i uvjek moze da saslusa kad je neko u kako to mi znamo reci krizi.Ja to licno znam jer si meni uvjek bila tu kad si mi najvise trebala i naravno da ti se zahvalim za ono sto si uradila za mene i neenu to ti nikad necu zaboraviti dok sam ziva.Za to si zasluzila mogo vise od jedne plazme ma sta jedne od vagona hebiga kad postanem ROK FELER posaljem ti plazme da se jadna ne bila useres jedecu.

Ps. HVALA SRECO NA OVAKO LIJEPIM RIJECIMA LJUBIM JA TEBE.
[You must be registered and logged in to see this image.]
Na vrh Go down
Vidi profil korisnika

e medu evo i zatebe sreco
Na vrh 
Stranica 1/1