Bih-Geto

Bih-Geto

HomeHome  Kako koristiti ovaj Forum?Kako koristiti ovaj Forum?  TražiTraži  RegistracijaRegistracija  LoginLogin  

Share | 

eh o svemu ponesto kontam

Vidi prethodnu temu Vidi sljedeću temu Go down 
AutorPoruka
bebano
Pocetnik
Pocetnik

Broj komentara : 132
Registration date : 2008-10-28

KomentarNaslov komentara: eh o svemu ponesto kontam   Thu Nov 27, 2008 1:55 pm

Duboko vjeruj u ono sto zelis i zapamti izgubljeno je samo ono cega smo se odrekli. U zivotu pozeli samo samo jedno da ne volis izgubljeno i ne izgubis voljeno! VOLI I ONDA KADA
ZBOG TOGA PATIS
NECES SE KAJATI
JER JEDNOM CES DA SHVATIS
DA COVEK NE UMIRE KAD PRESTANE DA DISE
VEC ONDA KAD NEMOZE
DA VOLI VISE eto mili moji o cemu razmisljam momentalno a o cemu vi Question ljubim bebica bebica vas pravo su me emocije uhvatiledanas ili sto bise reko (CRNJAK )
Na vrh Go down
Vidi profil korisnika
medena
Moderator
Moderator

Broj komentara : 539
Registration date : 2008-10-28

KomentarNaslov komentara: Re: eh o svemu ponesto kontam   Thu Nov 27, 2008 2:13 pm

Bebano ista sam ti takva more stvari mi se vrti po glavi ne znam ni ja zasto jednostavno samo lete ali hvala Bogu makar nemam vise ljubavnih dilema barem sam se toga kotarisala znam koga volim i zasto je to tako ali nekad je to tesko dokazati i nekom objasniti da je to tako covjek jednostavno sav 👽 pozeleni od muke.Ali ipak kazem hvala Bogu pa i to ne traje dugo sve bude i prode a dotad ce mo se ja i ti pripiti

neeno
Admin
Admin

Broj komentara : 432
Registration date : 2008-10-11

KomentarNaslov komentara: re   Sun Nov 30, 2008 3:19 pm

Ma sve je super kada je covjek zaljubljen ,voli i bude voljen .Hebeno je kada se covjek u jednom momentu osjeca sam, napusten od svih , nevoljen i kada misli da je beskoristan .E tada dolaze Tantalove muke .Misli ,od kojih najvise crnih se motaju po glavi i rijesenje kao u inat nece da iskoci kao olaksanje .Tada covjeka treba shvatiti i u njegovim postupcima za koje mislim i on sam ne moze da odgovara .Pravi pocesto greske u komunikaciji i ophodnji sa drugim osobama.Sad je 13 i 20 ja pijem kafu i razmisljam o tome .E sto sam od jutros nesto filozofski nastrojen heheheh.Postoji mogucnost da mi se ko danas pokaki na dan ,ali sta cu i to je zivot .Neka ste vi meni zivi i zdravi i Neeno da vam zazeli naljepse jutro ovo ,tj. dan .

Neeno....

Drug

Broj komentara : 22
Registration date : 2008-11-22

KomentarNaslov komentara: Re: eh o svemu ponesto kontam   Sun Nov 30, 2008 4:36 pm

Jeste Neeno. Lijepo je kad je covjek zaljuben, voli i bude voljen. Ali je najteze kad ljubav ili osjecaj zaljubljenosti prodje, pa su leptiri u stomaku samo znak za uskoru posjetu wc-u. Zato ja trenutno razmisljam o Alzheimer-u. Izgleda nema samo losih strana. Mislim, svaki dan upoznajes i zaljubljujes se u "novu" osobu i ako je to jedna te ista. Zato si uvijek zaljubljen i nikada nije dosadno.

Ako je to kljuc srece, hmmmmmmmmmmmm.

zvek
Na vrh Go down
Vidi profil korisnika
neeno
Admin
Admin

Broj komentara : 432
Registration date : 2008-10-11

KomentarNaslov komentara: re   Sun Nov 30, 2008 4:41 pm

Mljado jel hoces reci ono deja vu peace brother

Drug

Broj komentara : 22
Registration date : 2008-11-22

KomentarNaslov komentara: Re: eh o svemu ponesto kontam   Sun Nov 30, 2008 4:50 pm

Neeno, ni to nije lose svakako. Ali Alzheimer je jaca deformacija mozga, pa i jaci dozivjaj, hehehee
Na vrh Go down
Vidi profil korisnika
Sponsored content

KomentarNaslov komentara: Re: eh o svemu ponesto kontam   

Na vrh Go down

eh o svemu ponesto kontam
Vidi prethodnu temu Vidi sljedeću temu Na vrh 
Stranica 1/1