Bih-Geto

Bih-Geto

HomeHome  Kako koristiti ovaj Forum?Kako koristiti ovaj Forum?  TražiTraži  RegistracijaRegistracija  LoginLogin  

Share | 

Kako i gdje sta planirali docekati novu 2009-u

Vidi prethodnu temu Vidi sljedeću temu Go down 
AutorPoruka
neeno
Admin
Admin

Broj komentara : 432
Registration date : 2008-10-11

KomentarNaslov komentara: Kako i gdje sta planirali docekati novu 2009-u   Wed Nov 26, 2008 6:50 pm

E sada da cujemo vase planove ,zelje ,mogucnosti i realnost .Tacno gdje ste planirali da docekate novu godinu .Sa kim i ako se izjalovi plan A ,imate li plan B. cheers

bebano
Pocetnik
Pocetnik

Broj komentara : 132
Registration date : 2008-10-28

KomentarNaslov komentara: Re: Kako i gdje sta planirali docekati novu 2009-u   Thu Nov 27, 2008 12:23 pm

EH MOJ NENOO PLANOVA DOSTA A ZELJA JOS VISE. NISAM BAS SIGURNA GDJE ZA NOVU GODINU I SKIME JE PROVEST IMAM DOSTA POZIVA. A MOZDA JE MOGUCE DA BUDEM SAMA UZ MOJU MUZIKU IMOJE VINO .NEZNAM TACNO MOZDA MI NEKO NAVRATI KOMI JE OBECO;ALI ZNATE ONO OBECANJE LUDO RADOVANJE :D LJUBI VAS VASA BEBA bebica
Na vrh Go down
Vidi profil korisnika
medena
Moderator
Moderator

Broj komentara : 539
Registration date : 2008-10-28

KomentarNaslov komentara: Re: Kako i gdje sta planirali docekati novu 2009-u   Thu Nov 27, 2008 12:48 pm

[You must be registered and logged in to see this image.]

E bebano upravu si zelje su jedno mogucnosti drugo.Naprimjer moja zelja za ovu novu godinu je bila da budem gore u Njemackoj kod neene i sa njim medutim kako stvari stoje od toga nista .Put mi je otkazan do Januara,tako da cu ovu novu godinu docekati u Sarajevu ali nije to ni tako lose ipak cu ja biti sa svoim neenom pa makar i ovde to mi je bitnije nego nova godina.Doduse jos nisam sigurna dali cu raditi za novu godinu ili dan posle imam dvije solucije biti u kuci sa tobom neeno i drustvom ili cu raditi sto mi nebi bio prvi put ali tako je kako je. Nekad je i bolje raditi za novu godinu nego doci ujutro mahmuran na posao dan posle sto me ove godine kaci tako da bas nisam sigurna sta uraditi.U svakom slucaju posao me ove godine nece masiti hebi ga 😢

Ma nema veze bice jos novih godina u svakom slucaju ma gdje bili i skim ja vama svima od srca unaprijed zelim
[You must be registered and logged in to see this image.]

neeno
Admin
Admin

Broj komentara : 432
Registration date : 2008-10-11

KomentarNaslov komentara: re   Fri Dec 05, 2008 6:09 pm

Pa kako stvari stoje ,sve su prilike da cu u Seheru docekati novu godinu sa mojim Medom.
Ma neka ba ja sam ionako zelan Bosne ,a i drustvo ce biti super .Tako da se veselim tom putu i tom doceku .A da li ce moj Med raditi 31.12 navece ili ne to cemo jos vidjeti . cheers zesco vesel druzina ovoliko sretna nova bend

Sponsored content

KomentarNaslov komentara: Re: Kako i gdje sta planirali docekati novu 2009-u   

Na vrh Go down

Kako i gdje sta planirali docekati novu 2009-u
Vidi prethodnu temu Vidi sljedeću temu Na vrh 
Stranica 1/1
 Similar topics
-
» OFICIRSKE SABLJE U JNA
» Karaula "Vič" VP 7646 - granični odsek Dravograd - 1986-1987
» Kasarna 'Maršal Tito' Sarajevo
» Kako ste saznali za Forum vojnika nekadašnje JNA?
» Titova garda