Bih-Geto
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bih-Geto

https://bihgeto.forumieren.com
 
HomeHome  TražiTraži  Latest imagesLatest images  RegistracijaRegistracija  LoginLogin  

 

 Prijateljstvo izmedju muskarca i zene

Go down 
3 posters
AutorPoruka
bebano
Pocetnik
Pocetnik
bebano


Broj komentara : 132
Reputation : 0
Points : 0
Registration date : 2008-10-28

Prijateljstvo izmedju muskarca i zene Empty
KomentarNaslov komentara: Prijateljstvo izmedju muskarca i zene   Prijateljstvo izmedju muskarca i zene Icon_minitimeTue Nov 25, 2008 10:12 pm

Da li je moguce iskreno prijateljstvo izmedju dva suprotna pola?
U vecini slucajeva muskarac nacini gresku - zaljubi se.
Gde postaviti granicu i kako to uraditi na sto bezbolniji nacin?

samar
Na vrh Go down
bebano
Pocetnik
Pocetnik
bebano


Broj komentara : 132
Reputation : 0
Points : 0
Registration date : 2008-10-28

Prijateljstvo izmedju muskarca i zene Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Prijateljstvo izmedju muskarca i zene   Prijateljstvo izmedju muskarca i zene Icon_minitimeTue Nov 25, 2008 10:19 pm

:D :D :D pojest cu te MOGUCE JE JER ZNAM IZ LICNOG ISKUSTVA BILI SMO NAJBOLJI PRIJATELJI DJELI LI I TUGU I BOL I SRETNE TRENUTKE TRAJALO JE PAR GODINA :ON SE NA KRAJU OZENI ALI U POTAJNOSTI JE BIO ZALJUBLJEN U MENE.BILO MI JE TESKO KAD SAM SAZNALA DA ME VOLI I DAME ZELI NA POSEBAN NACIN JER SAM MU MOJE TAJNE SVE OTKRIVALA;A ON JE MASTO O NAMA.ALI IPAK IMA I POSTOJI PRIJATELJSTVO IZMEDU MUSKARACA I ZENA SAMO TREBA ZNAT GRANICE bla bla bla bla JESAM SAM SE RASPRICALA MOGLA SAM ZA CAS I ROMAN NAPISAT DE SAD MALO VI NA OVU TEMU DA VIDIM VASE MISLJENJE .LJUBI VAS VASA BEBA bebica
Na vrh Go down
Lady - Fata
stalni clan
stalni clan
Lady - Fata


Broj komentara : 503
Mjesto : Austria
Reputation : 0
Points : 5
Registration date : 2008-10-28

Prijateljstvo izmedju muskarca i zene Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Prijateljstvo izmedju muskarca i zene   Prijateljstvo izmedju muskarca i zene Icon_minitimeTue Nov 25, 2008 11:25 pm

Nisam sigurna da bih ja izdrzala sve to ; razgovore , ceskanje po ledjima , poglede ...

Mozda su mi se malo hormoni pobunili i razigrali ali tvrdim sad i ovog trenutka - nema prijateljstva bez ....uh sram me bilo a do jucer sam se klela da nebih nikad la la la la la la la la




Cmokra vam svima i muski ne druzite se samnom , ali mozda je cak to stanje kod mene i prolazno :padam od smije



Volim ja vas la la la la
Na vrh Go down
medena
Moderator
Moderator
medena


Broj komentara : 539
Age : 43
Reputation : 0
Points : 0
Registration date : 2008-10-28

Prijateljstvo izmedju muskarca i zene Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Prijateljstvo izmedju muskarca i zene   Prijateljstvo izmedju muskarca i zene Icon_minitimeTue Nov 25, 2008 11:28 pm

bebano (citat):
Da li je moguce iskreno prijateljstvo izmedju dva suprotna pola?
U vecini slucajeva muskarac nacini gresku - zaljubi se.
Gde postaviti granicu i kako to uraditi na sto bezbolniji nacin?

samar
bebano licno mislim da je prijateljstvo izmedu muskarca i zene nemoguca iz jednog razloga a taj je da se uvjek jedno od to dvoje zaljubi u svog prijatelja ne kazem da su to uvjek muskarci mada je u mom slucaju licno to se cesto desavalo cak i momci mojih prijateljica su na kraju priznavali da su potajno zaljubljeni u mene a razlog tome je bio jedan.JA SAM UVJEK BILA DOBAR SLUSALAC I DOBAR SAVJETIKu tim njihovim vezama u sustini jedno dobro musko tako da se izjasnim
Na vrh Go down
Sponsored content





Prijateljstvo izmedju muskarca i zene Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Prijateljstvo izmedju muskarca i zene   Prijateljstvo izmedju muskarca i zene Icon_minitime

Na vrh Go down
 
Prijateljstvo izmedju muskarca i zene
Na vrh 
Stranica 1/1
 Similar topics
-
» Fatina svastara-bujrum
» SEDAM ISTINA O ZENSKOM ORGAZMU
» Sve sto zene trebaju znati o muskim polovicama
» Predavanje za muskarce
» Žene varaju u tridesetim

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
Bih-Geto :: Zabava :: Zenski kutak-
Idi na: