Bih-Geto

Bih-Geto

HomeHome  Kako koristiti ovaj Forum?Kako koristiti ovaj Forum?  TražiTraži  RegistracijaRegistracija  LoginLogin  

Share | 

Zlocesti sex za dobre cure

Vidi prethodnu temu Vidi sljedeću temu Go down 
AutorPoruka
Lady - Fata
stalni clan
stalni clan

Broj komentara : 503
Mjesto : Austria
Registration date : 2008-10-28

KomentarNaslov komentara: Zlocesti sex za dobre cure   Tue Nov 25, 2008 3:54 pm

Svi muškarci potajno priželjkuju igre bez granica u krevetu; s uzbudljivim trikovima koje vam donosimo odvest ćete dragog daleko u neistražena područja užitka - i možda otkriti svoje novo lice

Zločeste su cure legenda - svaki muškarac koji je bio s takvom partnericom praktički slini od sreće kad se sjeća svega što je doživio. Možda ste pomislili, 'ma nisam ja takva…' Ali svaka žena koja to hoće može u sebi probuditi svoju usnulu vragolastu stranu - i pritom se zabaviti! Jer, status dinamita u krevetu steći ćete isključivo neustrašivim stavom, a potpuno je sporedno imate li seksualnog iskustva i utežete li se u tijesne kožne korzete.
Što je točno zločesta djevojka?
Postoji jasna razlika između cure s kojom je partneru dobro u krevetu i žive vatre s kojom gubi glavu i zaboravlja na sve osim na ludi seks.

Dobra djevojka: Ponosna je na svoje golo tijelo. guza
Vraški dobra djevojka: Zna moć svojeg golog tijela. Zavodnički će se skinuti i hodati uokolo bez ijedne krpice, osim visokih peta, te inzistirati da svjetlo bude upaljeno.

Dobra djevojka: Pristaje iskušati nove stvari u krevetu kad partner to predloži.
Vraški dobra djevojka: Nikad ne čeka da joj partner smisli i ponudi provokativne scenarije, nego sama predlaže erotske pustolovine - fotkanje u seksi pozama ili sladoled koji će lizati s njega u krevetu.

Dobra djevojka: Ima uzbudljive ideje kad se sprema u krevet s dragim.
Vraški dobra djevojka: Padaju joj na pamet seksi ideje tijekom cijelog dana - dok sjedi na dosadnom poslovnom sastanku, dok vježba u teretani, pa čak i dok gura kolica među policama s rižom i brašnom u samoposluživanju.

Dobra djevojka: Dira samu sebe.
Vraški dobra djevojka: Dira se pred partnerom - možda dok je na njemu ili dok samu sebe dovodi do vrhunca, a njega je pozvala da gleda i uživa, tako da vidi točno kako i što treba raditi da je usreći.

Dobra djevojka: Zna kako postupati s muškim udom.
Vraški dobra djevojka: Zna kako postupati s muškim udom, testisima i svim okolnim područjem. Nema tog zabranjenog djelića njegova tijela koji se ona boji istražiti prstima i jezikom.

Dobra djevojka: Uvijek i svuda pristaje na seks.
Vraški dobra djevojka: Uvijek i svuda inicira seks. Zna joj pasti na pamet sasvim neočekivano, ali kad joj treba ugoditi, zna kako to postići.

Dobra djevojka: Uzdasima i stenjanjem pokazuje partneru kako uživa.
Vraški dobra djevojka: Jasno mu daje do znanja zbog čega uživa u seksu s njim tako da sljedeći put nema zabune: on će znati što treba raditi.

IZAZOV: Noćas u krevetu biti šefica
'Muškarci vole žene koje su nesputane, bez kompleksa i inhibicija, žene koje šire granice ili ih prelaze, krše pravila i traže ono što im pripada', tvrdi dr. Barbara Keesling, autorica priručnika 'Vodič kroz zločesti seks za dobre djevojke'.

Nestašna seksi žena zna do kraja i s užitkom iskoristiti moć koju ima nad muškarcem. Recite dragom da legne na krevet, a onda upotrijebite lisice, šal ili kravatu da mu svežete ruke tako da vas ne može dodirivati. (Ako vam je to nelagodno, možete mu samo pritisnuti ruke iznad glave.) A onda ga počnite slatko mučiti: senzualno ga nadražujte, ali čim se uzbuđenje
približi vrhuncu, stanite.

Dok ga tako izluđujete, a on vas bezuspješno pokušava dodirnuti, recite mu da vam mora objasniti zašto vas želi i naglasite da ga ne puštate dok vas ne uvjeri. Kad budete zadovoljni njegovim odgovorima, legnite na leđa i prepustite mu kontrolu. Nakon gotovo neizdrživo dugog iščekivanja nabijenog erotičnim uzbuđenjem, bit će kao navijen i spreman za akciju. A njegova objašnjenja zašto ste mu neodoljivo seksi samo će vam dodatno pojačati užitak.
Postanite i vi vraški drske i neodoljive i izazivajte ga i na druge načine; govorite vulgarno, navucite izazovnu masku, gledajte se dok vodite ljubav, izvucite opasnog tipa skrivenog u njemu, iznenadite ga nečim novim,...
Svi anđeli jednom posrnu, zar ne? la la la la

Veliki ljubac !!! zaljubljena
Na vrh Go down
Vidi profil korisnika
medena
Moderator
Moderator

Broj komentara : 539

KomentarNaslov komentara: Re: Zlocesti sex za dobre cure   Tue Nov 25, 2008 5:00 pm

Lady - Fata (citat):

Nestašna seksi žena zna do kraja i s užitkom iskoristiti moć koju ima nad muškarcem. Recite dragom da legne na krevet, a onda upotrijebite lisice, šal ili kravatu da mu svežete ruke tako da vas ne može dodirivati. (Ako vam je to nelagodno, možete mu samo pritisnuti ruke iznad glave.) A onda ga počnite slatko mučiti: senzualno ga nadražujte, ali čim se uzbuđenje
približi vrhuncu, stanite.

Dok ga tako izluđujete, a on vas bezuspješno pokušava dodirnuti, recite mu da vam mora objasniti zašto vas želi i naglasite da ga ne puštate dok vas ne uvjeri. Kad budete zadovoljni njegovim odgovorima, legnite na leđa i prepustite mu kontrolu. Nakon gotovo neizdrživo dugog iščekivanja nabijenog erotičnim uzbuđenjem, bit će kao navijen i spreman za akciju. A njegova objašnjenja zašto ste mu neodoljivo seksi samo će vam dodatno pojačati užitak.
Postanite i vi vraški drske i neodoljive i izazivajte ga i na druge načine; govorite vulgarno, navucite izazovnu masku, gledajte se dok vodite ljubav, izvucite opasnog tipa skrivenog u njemu, iznenadite ga nečim novim,...
Svi anđeli jednom posrnu, zar ne? la la la la

Veliki ljubac !!! zaljubljena

Fatka [You must be registered and logged in to see this image.]upravo sam procitala tekst i mislim da je odlican hvala ti sto si me napomenula sta sam planirala da uradim svom neeni kad dode jer njega ako ne vezes nezna se obuzdati ima da mu budem i haremska plesacica ako treba kad mu ja malo[You must be registered and logged in to see this image.]pa onda malo i ovoga[You must be registered and logged in to see this image.] ima da posizi od tolike uzbudenosti

Lady - Fata
stalni clan
stalni clan

KomentarNaslov komentara: Re: Zlocesti sex za dobre cure   Tue Nov 25, 2008 6:53 pm

hahahaaaaaa Medeno samo ga upali la la la la
Na vrh Go down
Vidi profil korisnika
neeno
Admin
Admin

Broj komentara : 432
Registration date : 2008-10-11

KomentarNaslov komentara: re   Tue Nov 25, 2008 8:13 pm

A vas dvije cete mi platiti hehehe.Ma medu ja dolazim u limenom oklopu iz 18 vijeka za svaki slucaj .Mojne ba meni tih sado-mazo metoda hahahahahahahaahaahahaha.

medena
Moderator
Moderator

Broj komentara : 539

KomentarNaslov komentara: Re: Zlocesti sex za dobre cure   Tue Nov 25, 2008 11:13 pm

sreco kako smo se dogovorili ja tebi ovo zguza a ti meni sado mazo sex moraces sreco da mi to ispuis to mi je zivotna zelja znas one cizmice i to inace ti nema zguza a ja cu da [You must be registered and logged in to see this image.]

Lady - Fata
stalni clan
stalni clan

KomentarNaslov komentara: Re: Zlocesti sex za dobre cure   Tue Nov 25, 2008 11:35 pm

Medeno ne kupuj nista , ja ti sve saljem samo reci boju a Neno moze da ti napravi na zidu stup mucenja ma poslacu vam skicu iz swinger cluba

Cmoki vas vasa tatka la la la la ...hahahaha
Na vrh Go down
Vidi profil korisnika
skituljko

Broj komentara : 59
Registration date : 2008-11-02

KomentarNaslov komentara: Re: Zlocesti sex za dobre cure   Thu Nov 27, 2008 11:27 pm

EH FATO SAD SI ME CACNULA I ZELIM PROBATI SVE TO ,NARAVNO AKO ZELIS NA MENI EKSPERIMENTISAT.LJUBI SKITY
Na vrh Go down
Vidi profil korisnika
Lady - Fata
stalni clan
stalni clan

KomentarNaslov komentara: Re: Zlocesti sex za dobre cure   Fri Nov 28, 2008 12:59 am

skituljko (citat):
EH FATO SAD SI ME CACNULA I ZELIM PROBATI SVE TO ,NARAVNO AKO ZELIS NA MENI EKSPERIMENTISAT.LJUBI SKITY

Skiti sram te bilo !

ojha

Nisam te ni pipnula joj ali ako te dohvatim gotov si la la la la :padam od smije

Uzmi godisnji i dodji na predavanja - tijelo u tijelu la la la la

Nebudes li sve savladao e sto cu te

Ne ljuti se samo vracam ...Ljubi Fata
Na vrh Go down
Vidi profil korisnika
Sponsored content

KomentarNaslov komentara: Re: Zlocesti sex za dobre cure   

Na vrh Go down

Zlocesti sex za dobre cure
Vidi prethodnu temu Vidi sljedeću temu Na vrh 
Stranica 1/1
 Similar topics