Bih-Geto
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bih-Geto

https://bihgeto.forumieren.com
 
HomeHome  TražiTraži  Latest imagesLatest images  RegistracijaRegistracija  LoginLogin  

 

 Astronomske cijene karata

Go down 
AutorPoruka
medena
Moderator
Moderator
medena


Broj komentara : 539
Age : 43
Reputation : 0
Points : 0
Registration date : 2008-10-28

Astronomske cijene karata Empty
KomentarNaslov komentara: Astronomske cijene karata   Astronomske cijene karata Icon_minitimeSat Nov 15, 2008 10:54 am

[You must be registered and logged in to see this link.]

Astronomske cijene karata


Ulaznice za koncert na kojem će pjevačica promovirati novi album "Sevdah je ljubav" neće baš svima biti pristupačne...
15.11.2008. 06:30
Hanka Paldum će 4. decembra u sarajevskom Domu mladih održati veliki promotivni koncert, na kojem će posjetiocima, kaže, priuštiti nezaboravno veče sevdalinki. Tokom razgovora, za naš list je izjavila kako je zadnjih dana preokupirana pripremanjem tog velikog događaja. Među saradnicima se nalaze i Alter Media te Hayat produkcija.

- Pripremam zaista poseban koncert za ljubitelje sevdaha. Želim ovu vrstu muzike podići na poseban nivo, tako da će koncert biti više pozorišnog karaktera, jer to sevdalinka apsolutno zaslužuje. Na spektaklu će biti i glumaca, odnosno ljudi koji su vezani za sevdah. Među njima je i Nada Đurevska s kojom se još trebam dogovoriti oko detalja. Moja interpretacija će biti u novim aranžmanima i novom ruhu. Želim omladini privući pažnju i nadam se da ću uspjeti u tome - govori za "as" Hanka.

Ipak, ulaznice za koncert na kojem će pjevačica promovirati novi album "Sevdah je ljubav" neće baš svima biti pristupačne...

- Izvođenje sevdalinki i cijeli koncert zaista će biti spektakularni, tako da će i ulaz biti skuplji. Cijena karata će biti 50 KM, pa ko voli, nek' izvoli. Moja interpretacija će biti savršena i mislim da ljudi mogu priuštiti svom uhu takav koncert. Smatram da se sevdalinka ne treba podcjenjivati i da vrijedi u nju uložiti svaki fening - tvrdi Hanka Paldum.
Na vrh Go down
 
Astronomske cijene karata
Na vrh 
Stranica 1/1
 Similar topics
-
» Cijene nastupa pjevaca u novogodisnjoj noci

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
Bih-Geto :: Stvaralastvo :: Film-Tv-
Idi na: