Bih-Geto
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bih-Geto

https://bihgeto.forumieren.com
 
HomeHome  TražiTraži  Latest imagesLatest images  RegistracijaRegistracija  LoginLogin  

 

 Gracanica: U centru grada postavljaju spomenik Josipa Broza Tita

Go down 
2 posters
AutorPoruka
neeno
Admin
Admin
neeno


Broj komentara : 432
Reputation : 0
Points : 9
Registration date : 2008-10-11

Gracanica: U centru grada postavljaju spomenik Josipa Broza Tita Empty
KomentarNaslov komentara: Gracanica: U centru grada postavljaju spomenik Josipa Broza Tita   Gracanica: U centru grada postavljaju spomenik Josipa Broza Tita Icon_minitimeFri Nov 14, 2008 10:13 pm

Prije neki dan je zapocelo postavljanje spomenika Josipa Broza Tita u Gracanici .
Ja kao zagrizena komunjara (kako me vole nazvati ovi kako ih ja zovem neonacionalisti na paklice), sam 100% za ovu ideju.
Svaka pohvala UABNOR-u i ostalim koji su zaceli i potpomogli ovu ideju .Dosta protivnika nije moglo sprijeciti ovu ideju(bar u Gracanici je to nemoguce). cheers cheers cheers

[You must be registered and logged in to see this image.]
SMRT FASIZMU SLOBODA NARODU hehehehehehehe bravooooooooooo bravooooooooooo bravooooooooooo
Na vrh Go down
https://bihgeto.forumieren.com
medena
Moderator
Moderator
medena


Broj komentara : 539
Age : 43
Reputation : 0
Points : 0
Registration date : 2008-10-28

Gracanica: U centru grada postavljaju spomenik Josipa Broza Tita Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Gracanica: U centru grada postavljaju spomenik Josipa Broza Tita   Gracanica: U centru grada postavljaju spomenik Josipa Broza Tita Icon_minitimeFri Nov 14, 2008 10:18 pm

E neeno htio ti to prihvatiti ili ne moj predsrednik je od dana kad sam saznala za njega bio i ostao Alija Izedbegovic ti to vrlo dobro znas i iskreno dok je sarajlija i bosnjaka moga kova u sarajevu se nece postavljati nikakav spomenik Titi.I odmah da se zna ja sam protivnik tome i protivnik komunjara.
To je moje misljenje glavni a ovo ti slijedfi ako ne bude po mome grupnjak
Na vrh Go down
neeno
Admin
Admin
neeno


Broj komentara : 432
Reputation : 0
Points : 9
Registration date : 2008-10-11

Gracanica: U centru grada postavljaju spomenik Josipa Broza Tita Empty
KomentarNaslov komentara: re   Gracanica: U centru grada postavljaju spomenik Josipa Broza Tita Icon_minitimeFri Nov 14, 2008 10:21 pm

Medeno moje ja dolazim sa TK kantona .Znaci SDP i samo SDP i kako mi se cini da cu ja tebe na moju vodenicu okrenuti . ojha ojha
Na vrh Go down
https://bihgeto.forumieren.com
medena
Moderator
Moderator
medena


Broj komentara : 539
Age : 43
Reputation : 0
Points : 0
Registration date : 2008-10-28

Gracanica: U centru grada postavljaju spomenik Josipa Broza Tita Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Gracanica: U centru grada postavljaju spomenik Josipa Broza Tita   Gracanica: U centru grada postavljaju spomenik Josipa Broza Tita Icon_minitimeFri Nov 14, 2008 10:25 pm

E moj neeno onda ti mene slabo kontas nikad sreco moj babo bio medu prvima u osnivanju SDA pa tako i mene odgoio dok je zelenoga ja navijam za njih pa kud puklo da puklo.
Evo ga zeleni pa makar i 👽

A ovo je sreco samo za tebe citaj i uzivaj

DA TE NIJE ALIJA

Tamo gdje je sunce
tamo gdje su zvijezde
tamo gdje je nebo bez oblaka
gdje se ciste duse gnijezde
gdje se oci odmicu od mraka

Na tu stranu ja okrecem glavu
u te dvore glas me zove
sklapam oci, pruzam ruke
pustim snove da zaplove

Ref. 2x
Ne bi sjala ovako jako
ova moja lijepa avlija
ja bi svjetlo zvao mrakom
da te nije Alija

Slutio sam rijeci, slutio sam pjesme
mislio da grijeh je, da se ne smije
mislio sam nema ko da slusa
ima kako nema, slusa moja dusa
mislio sam nema ko da slusa
ima kako nema, cuje moja dusa

Ref. 2x

Da te nije Alija
(2x)
Na vrh Go down
neeno
Admin
Admin
neeno


Broj komentara : 432
Reputation : 0
Points : 9
Registration date : 2008-10-11

Gracanica: U centru grada postavljaju spomenik Josipa Broza Tita Empty
KomentarNaslov komentara: re   Gracanica: U centru grada postavljaju spomenik Josipa Broza Tita Icon_minitimeFri Nov 14, 2008 10:36 pm

Ama babo sto je farbo farbo , sad je red na mene a znas li da je pigment crvene boje najjaci hehehehehe vidi kako tuce ovo u oci hehehe
[You must be registered and logged in to see this image.]
Na vrh Go down
https://bihgeto.forumieren.com
neeno
Admin
Admin
neeno


Broj komentara : 432
Reputation : 0
Points : 9
Registration date : 2008-10-11

Gracanica: U centru grada postavljaju spomenik Josipa Broza Tita Empty
KomentarNaslov komentara: re   Gracanica: U centru grada postavljaju spomenik Josipa Broza Tita Icon_minitimeFri Nov 14, 2008 10:39 pm

mrkva peace brother Medu moj znas sta sad kontam sta je alija u ovoj pjesmi .Moje misljenje da je on agregat.Hehehehehe
Na vrh Go down
https://bihgeto.forumieren.com
Sponsored content





Gracanica: U centru grada postavljaju spomenik Josipa Broza Tita Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Gracanica: U centru grada postavljaju spomenik Josipa Broza Tita   Gracanica: U centru grada postavljaju spomenik Josipa Broza Tita Icon_minitime

Na vrh Go down
 
Gracanica: U centru grada postavljaju spomenik Josipa Broza Tita
Na vrh 
Stranica 1/1

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
Bih-Geto :: Politika i desavanja :: Desavanja-
Idi na: